>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Eczaczibasi w drugim secie 24-19...24-26 wzór do naśladowania ????
Po tej patologii zagralem seta dla Minas i odjezdzaja znakomicie. Blok, wyblok i kontra. Bede na zero i wiecej tego nie tykam
Ta Amerykanka z 6 jest zajebista i nie oceniam umiejetnosci
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Teraz minas gra na fali po tej serii. Podbijaja jak chca i odjechaly. Gdyby skonczyly turczynki wygranego seta to bypoby 3:0 zaraz. Tak to zaraz mecz im ucieknie
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Po tej patologii zagralem seta dla Minas i odjezdzaja znakomicie. Blok, wyblok i kontra. Bede na zero i wiecej tego nie tykam
Ta Amerykanka z 6 jest zajebista i nie oceniam umiejetnosci
Ja zagrałem minas +18.5 i też już tego nie tykam, ale kusi mnie teraz na eczaczibasi po 1.85
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Wczoraj Eczaczibaszi dostaly boosta kiedy wrocily z 21:18 na 21:25 i pozniej juz na tym lecialy, tak samo bedzie z Brazylijkami. Boskovic jest przereklamowana, a Kim juz nie te lata, nie te ruchy. Larsen wczoraj swietna, ale to nie jej poziom, musiala opasc...mimo wszystko przerznac tyle setowych przy idealnym przyjeciu(wczoraj wlasnie to szwankowalo), to trzeba chyba chciec. Zasluzyly
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
I zmowu Larsen or Larson..nie pamietam.
One maja to przecwiczone ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Atletico wygra do zera
1.88
#TypowybetnaAtletico
Polecam kartke Savica, gdyz jest glupi.
Ja tego nie mam w ofercie
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Bhayangkara - Bali United, over 3.5 goli, @2.00, 2:0 w 53 minucie

edit
⛔
Indonezji się zachciało. W 3 meczach w pierwszych 45 minutach w sumie 10 goli a w drugich 45 minutach tylko 1. Odechciało się nagle chłopakom strzelać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom