>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Sarabia z Sevilli jaki as. Wszedł na zmianę w drugiej połowie, dwie żółte i czerwona ???? 15 minut sobie popykał.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
KOSZ LIVE EUROLIGA
REAL 1.50
REAL -3,5 1.90
Panowie tak z innej beczki jak się wpisuje nick czyjjś żeby nie cytować
Skopiować i wystarczy bo niewiem jak to się robi jak skopiowałem małpa nie wyskoczyła
Eryk ty wiesz bo wpisałeś nicka kogoś jak coś to napisz jak to zrobić ,bo ja tylko cytuje odpowiedzi ,bo innaczej nie umiem
Dzięki z a pomoc z góry
⛔
IDJOCI TYLE STRAT CO ZROBILI I FAULI SZKODA GADAĆ ,NIC NIE GRAJĄ OD POŁOWY ????
KONIEC Z TYM WSZYSTKIM CO SIĘ ZAROBIŁO TO KOSZE WPIERDZIELIŁY ,NIEMA CO GRAĆ NA LIVE WIDZE A SZCZEGÓLNIE BAB TO SĄ KPINY
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dawac reputy male gałgany :]
Czekam az w drugiej polowie wejdzie zagrozony kartkami Kostic w druzynie Frankfurtu. To bedzie jasny znak ze wlazi tam po to zeby zlapac kartke. Wynik bezpieczny wiec i fajny kurs bedzie mozna lapac. W Betisie wszyscy sie wykartkowali i to w kilka minut. W Arsenalu Holding tak samo wylapal zoltko. Pewne 1 miejsce Frankfurtu bedzie determinowac wykartkowanie Kosticia ktory jest podstawowym zawodnikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Dzięki za Trefl i kartkę w Niemczech. Ten dział jest najlepszy ????
Mam nadzieję, że ktoś też ukąsił over CSKA. Pisałem zeby nie grać Realu w dziale Euroligi.

Na takich rzeczach trzeba zarabiać, inaczej się nie da . Takie czasy. BAH nie chciał więcej przyjąć fra..jerzy
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Postanowiłem na 21 jeszcze takie coś puścić:
⚽ St. Liege - Sevilla - St. Liege over 1.5 ŻK
⚽ Malmo - Genk - Genk +0,5 ŻK
ako @2.49
Belgijskie drużyny jakoś kojarzą mi się z brudną grą, może ciągle mam w głowie Witsela łamiącego nogę Wasyla. Ale statystyki to potwierdzają. Przeciwnikiem Genku jest Malmo, które gra zaskakująco czysto, Genk zdecydowanie częściej napominany. W typie wystarczy, że Genk będzie miał tyle samo bądź więcej ŻK co patrząc na poczynania obydwu teamów jest zupełnie prawdopodobne. Nawet może nie być kartek, ot taka heca.
W drugim meczu, tym razem w Belgii myślę, że będzie kocioł i sporo kartek. Żadna z drużyn nie odpuści i będzie się działo. Nie wiem kto będzie mieć więcej ale uważam, że Liege na spokojnie dostanie 2 żółtka. Razem typy tworzą miłe ako. Z resztą Liege mam pograny z innym typem w Betisie.
⛔ i mnie załatwiło Malmo w 90 minucie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom