>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
koszykówka -18:00
Chorwacja - Węgry POŁOWA -2,5 1.90
Chorwacja - Węgry -2,5 1 1.60
Chorwacja - Węgry -3,5 1 1.70
Chorwacja - Węgry -4,5 1 1.90
CHORWACJA POŁOWA 44-38 ✅
CHORWACJA HANDI 74-69 ✅
DZIĘKUJE JAK MOGŁEM POMÓC :bow:
PRZEPRASZAM ŻE POLSKI NIE WYSTAWIŁEM WIEC PROSZE ZAGLADAĆ DO TEMATU MEGO ,NIE ZAWSZE TU BĘDE WRZUCAŁ ,BO NIERAZ MUSZE WYJSĆ JAK NIEDAWNO WŻUCIŁEM W TEMAT I WYSZŁEM
POZDRAWIAM I PIĘKNIE CHORWACJI DALI ZAROBIĆ Z HANDICAPKAMI :bow::sun:;):cool::movember:
NA JUTRO BĘDZIE IMPREZKA NA ANDRZEJA ,ALE NIKOGO NIEZNAM ZE ZNAJOMYCH I W RODZINIE BRAK
MORZE JAKIEŚ ANDRZEJE SĄ NA FORUM TO BĘDZIEMY BALOWAĆ o_O
WSZYSTKIEGO DOBREGO NA PIĄTEK ANDRZEJE I SPOKOJNEGO WYGRYWANIA I NIE PIJCIE ZA DUŻO JUTRO :beer:
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Postanowiłem na 21 jeszcze takie coś puścić:
⚽ St. Liege - Sevilla - St. Liege over 1.5 ŻK
⚽ Malmo - Genk - Genk +0,5 ŻK
ako @2.49

Belgijskie drużyny jakoś kojarzą mi się z brudną grą, może ciągle mam w głowie Witsela łamiącego nogę Wasyla. Ale statystyki to potwierdzają. Przeciwnikiem Genku jest Malmo, które gra zaskakująco czysto, Genk zdecydowanie częściej napominany. W typie wystarczy, że Genk będzie miał tyle samo bądź więcej ŻK co patrząc na poczynania obydwu teamów jest zupełnie prawdopodobne. Nawet może nie być kartek, ot taka heca.
W drugim meczu, tym razem w Belgii myślę, że będzie kocioł i sporo kartek. Żadna z drużyn nie odpuści i będzie się działo. Nie wiem kto będzie mieć więcej ale uważam, że Liege na spokojnie dostanie 2 żółtka. Razem typy tworzą miłe ako. Z resztą Liege mam pograny z innym typem w Betisie.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
adik1992 Dzięki za Trefl, nie grałem grubo, bo w siatce się nie orientuję, do tego nie lubię grać &quot;bez zastanowienia&quot;, ale dwie stówki wpadły. Kursik jeszcze 2.04 rano. :beer: :beer:
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ St. Liege - Sevilla
over 4.5 ŻK @2.1
Po wygranej Krasnodaru tym bardziej jestem skłonny pograć ten over. Sevilla musi wygrać, oni zajadą ten Liege. Sytuacja w grupie ich do tego zmusza, a Sevilla jest zwyczajnie drużyną lepszą, w dodatku LE im bardzo leży. Myślę, że będzie się działo podobnie jak w Betisie, a kurs jest bardziej niż zachęcający. Myślę też, że over 1.5 gola Sevilli @1.5 jest również wart uwagi do jakiegoś ako.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Anderlecht to jest taka tragedia, że ja ich już nie ruszę w tym sezonie. Żeby taka ekipa nie strzeliła nawet dla kibiców jednego gola, którzy tam marzną to ręce opadają.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Trefl Gdańsk @3,1✅
+1,5 seta @2,08✅
Łapać dziś bo do meczu pewnie spadnie.
Mecz jutro o 19 ale nie wiadomo czy do niego dojdzie. Zawodnicy nie otrzymują kasy od kilku tygodni. Nie chodzą na treningi. Także wielkiej mobilizacji nie będzie by walczyć o wygraną.
Pewne 3:0 dla Gdańska. Kto skorzystał z prezentu ten zarobiony. :dance::cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
⚽ St. Liege - Sevilla
over 4.5 ŻK @2.1
Po wygranej Krasnodaru tym bardziej jestem skłonny pograć ten over. Sevilla musi wygrać, oni zajadą ten Liege. Sytuacja w grupie ich do tego zmusza, a Sevilla jest zwyczajnie drużyną lepszą, w dodatku LE im bardzo leży. Myślę, że będzie się działo podobnie jak w Betisie, a kurs jest bardziej niż zachęcający. Myślę też, że over 1.5 gola Sevilli @1.5 jest również wart uwagi do jakiegoś ako.
a czemu Sevilla musi wygrac?
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
a czemu Sevilla musi wygrac?
By nie komplikować sobie grupy. Owszem przegrywając nie odpadają, ale wtedy Liege korzysta. Nikt nie zostawia roboty na ostatnią kolejkę, więc wychodzę z założenia, że tak podejdą do spotkania. A w takim podejściu upatruję potencjału kartkowego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom