>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
M 150

mattanderson

Użytkownik
⛔
Bardzo pięknie tak trzymać
Miłego weekendu
dobranoc wszystkim i powodzenia z typami
Namnie czas koniec bo szkoda żeby inni wtapiali
DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO!!!!:bow:
idź gościu na odwyk naprawdę. bo zmarnujesz życie, hazard to nie zabawa a ty jesteś wjeban.y i to ostro
Warriors +11.5 gramy. Durantulla zrobi robotę w końcu, powalczą o win moim zdaniem
ranczo0123 Jeśli mam być szczery do bólu to ja z roku na rok już ograniczam oglądanie spotkań, meczów itd. Skupiam się na zarabianiu, a nie &quot;emocjonowaniu się&quot;, ale niestety jestem zmuszony oglądać i tak różne wydarzenia żeby być na bieżąco. Na szczęście najwięcej obstawiam kosza, CS-a, boks i mma, a z tym łatwo jeśli chodzi dobre streamy, do tego lubię te sporty. Pozdro byku
https://ssl.ustreamix.com/ Te streamy są spoko mocno
jak chcesz zarabiać na bukmacherce nie oglądając meczów? XDD po statystykach to kolego nie zajedziesz daleko, trzeba oglądać jak najwięcej spotkań, to jedyna droga do zarabiania
Istny antybasket. Tak sie gralo w szkole kto ma pilke to atakuje kosz
No coz trzeba rozliczyc. ⛔
Barea nie grał, reszta w portoryko to amatorzy ostrzy
[

A nie myslałeś może, żeby przestać obstawiać 20 dyscyplin - skoncentrowac się na jednej , max dwóch - do tego może zacząć czytac trochę składy ?
Podejrzewam , że nie znasz ani jednego zawodnika , który gra w barwach USA dziś - Hearn, Trice, Dwayne Bacon , Isaia Hicks, Chasson Randle - mówią Ci cokolwiek te nazwiska ? Poza tym zerknąłeś w tabele ? Oni maja 7-1 bodaj i pewny awans bez względu na wynik dzisiejszego meczu - więc dlaczego to stawiałes ?
Potem podajesz Meksyk , który po ostatnim meczu zrobił 6 zmian w składzie dając odpocząc wszystkim najlepszym Ayoonowi, Cruzowi czy Martinezowi - a oni zdobyli 49 z 60 punktów dla Mexico ostatnio - tego też zapewne nie wiesz skoro to dałes
Może zamiast napierdzielac na pałe - są inne sposoby ?
to jest człowiek uzależniony od hazardu, on gra żeby grać i tyle ;) tak jakbyś heroiniście tłumaczył, że są inne sposoby spędzania czasu niż dawanie w żyłe, raczej się nie posłucha xd dla takich ludzi tylko odwyk, to co ten użytkownik tutaj codziennie wypisuje i jak marnuje swoje życie siedząc całymi dniami na forum i przegrywając hajs to jest niepojęte i aż żal bierze jak sie to czyta, że można tak przegrywać życie
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Lowry ewidentnie nie mial swojego dnia i glupio pudlowane trojki pozwolily Warriors wrocic, dobrze, ze i Jerebko nie wytrzymal presji, bo bylo goraco.
Indiana +18,5
Bo i bez przesady.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
mattanderson Nie do końca wyraziłem się jasno/trochę źle zrozumiałeś. Gra 8 lat, obejrzałem w życiu tysiące spotkań, i tak zgadzam się z Tobą. Na statystykach nic nie ugrasz, ale chodziło mi o to, że: 1. Ograniczyłem liczbę stawianych zakładów pewnie o 60-80%, ograniczyłem ilość oglądanych rzeczy, skupiłem się na kilku dyscyplinach, stawiam taką kasę żeby nie siedzieć ze stanem zawałowym. Do tego zacząłem grać często tylko błędy buków + value, róźnice kursów, zamulanie z liniami w kosza. I te wszystkie rzeczy sprawiły, że mam więcej czasu na życie, mniej mnie to nerwów kosztuję i do tego większe (dużo) zyski.
I nie odbierz tego jako jakieś jedynej prawdy objawionej czy przechwalania. Każdy gra i żyje jak chcę i robi co chcę. Znam osoby, które nie wiedzą co stawiają, grają ciągle live jakieś overy i co tydzień są na plus. A nawet nie wiedzą co za ligi stawiają, więc wiesz.... Czasami nie ogarniesz
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
mattanderson Nie do końca wyraziłem się jasno/trochę źle zrozumiałeś. Gra 8 lat, obejrzałem w życiu tysiące spotkań, i tak zgadzam się z Tobą. Na statystykach nic nie ugrasz, ale chodziło mi o to, że: 1. Ograniczyłem liczbę stawianych zakładów pewnie o 60-80%, ograniczyłem ilość oglądanych rzeczy, skupiłem się na kilku dyscyplinach, stawiam taką kasę żeby nie siedzieć ze stanem zawałowym. Do tego zacząłem grać często tylko błędy buków + value, róźnice kursów, zamulanie z liniami w kosza. I te wszystkie rzeczy sprawiły, że mam więcej czasu na życie, mniej mnie to nerwów kosztuję i do tego większe (dużo) zyski.
I nie odbierz tego jako jakieś jedynej prawdy objawionej czy przechwalania. Każdy gra i żyje jak chcę i robi co chcę. Znam osoby, które nie wiedzą co stawiają, grają ciągle live jakieś overy i co tydzień są na plus. A nawet nie wiedzą co za ligi stawiają, więc wiesz.... Czasami nie ogarniesz
Dokładnie.☺ Mam takie samo podejście i te same wnioski.Moja rada to ograniczenie gry dla zabawy i emocji do minimum,żelazna dyscyplina,szanowanie kasy i szukanie błędów bukmacherów,przeszacowań i różnych innych okazji i drobnych pomyłek.I granie takimi stawkami,ktore w wypadku wtopy nie nadszarpnął budżetu i nie spowodują frustracji jak u Tomciomena
 
K 0

kropson1988

Gość
Korea siatkowka Ansan Cash and Rush wygra mecz @2 i dw 3:1 @3,35 przy stanie 0:1 w setach i w drugim 9:5.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Zapytałem najpierw google ale chyba mi się nie udało, ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi. Może forumek ma jakiś url z żółtymi kartkami dotyczącymi rodzimej &quot;najwyższej&quot; klasy rozgrywkowej w piłce nożnej? Chciałbym też dostać statystyki sędziów, dzięki z góry.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Filipińce nie dość, że kręcą wały w swojej rodzimej lidze to jeszcze na szczeblu reprezentacji wałują.
Filipiny przegrywają (nie było na nich kursu nawet) z Kazachstanem (20-25 kurs) u siebie w domu xd Mając już plus 4 pkt w 4 kwarcie. Oni są niesamowici. Czas się chyba tam przeprowadzić.
linia handicap w okolicach -25,5...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zapytałem najpierw google ale chyba mi się nie udało, ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi. Może forumek ma jakiś url z żółtymi kartkami dotyczącymi rodzimej &quot;najwyższej&quot; klasy rozgrywkowej w piłce nożnej? Chciałbym też dostać statystyki sędziów, dzięki z góry.
http://ekstrastats.pl/statystyki-sedziow-3/
http://ekstrastats.pl/kartki-druzynowo-3/
http://ekstrastats.pl/kartki-indywidualnie-3/
Ekstrastats - pozycja obowiązkowa dla każdego fana LOTTO Ekstraklasy :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Fan, nie-fan, ważne, żeby dobre typy znaleźć na kartki i żeby był ✅ ????
Zgadza się, tak myślałem, że w meczu Śląska z Lechią śmierdzi kartkami, sprawdziłem staty i by pasowało na over zarówno drużynami jak i sędzią. Ale zbuki już o tym wiedzą bo jedynie @1.68 więc od biedy do jakiegoś dubla typu Wolverhampton lub remis ;)
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
LDLC wygra @1.9
wynik 6;6, mapa mocno ct. Ostatnio na tej mapie Heroic wygrało 8;7 po stronie ct a mecz przegrali 16;9, myślę że będzie podobnie. Kursy wzrosły na ldcl co dziwne, bo wynik mają dobry jak na ten moment
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom