>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Bertens chyba jednak tak łatwo nie odpuści jak Pliskova
A mi się wydaje, że chyba jednak puści, tylko nie tak perfidnie. Ja bym na jej miejscu tak zrobił. Nawet gdyby grała tutaj żeby wyprzedzić Pliskova, to musi wygrać ten mecz i następny (zapewne z Konta) w czwartek. Lot minimum 10 godzin, w piątek jest w Singapurze, w niedziele zaczyna się turniej. Jetlag, czas na przestawienie się, jakieś treningi i zapoznanie się z kortem. Jeżeli Pliskova oddała bez walki to musi mieć jakieś konkretniejsze info co do Halep. Bartens tu oddaje i jeszcze tym samym samolotem pakuje walizkę z Pliskova. Poza tym widać, że to nie ta sama Kiki i gdyby nie głupie błędy Sasnovich i siatka/out to by już była seta w plecy.
/edit: No i Bertens się połamała na 3-4, wcale „nie chcąc” tego robić ????
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A mi się wydaje, że chyba jednak puści, tylko nie tak perfidnie. Ja bym na jej miejscu tak zrobił. Nawet gdyby grała tutaj żeby wyprzedzić Pliskova, to musi wygrać ten mecz i następny (zapewne z Konta) w czwartek. Lot minimum 10 godzin, w piątek jest w Singapurze, w niedziele zaczyna się turniej. Jetlag, czas na przestawienie się, jakieś treningi i zapoznanie się z kortem. Jeżeli Pliskova oddała bez walki to musi mieć jakieś konkretniejsze info co do Halep. Bartens tu oddaje i jeszcze tym samym samolotem pakuje walizkę z Pliskova. Poza tym widać, że to nie ta sama Kiki i gdyby nie głupie błędy Sasnovich i siatka/out to by już była seta w plecy.
/edit: No i Bertens się połamała na 3-4, wcale „nie chcąc” tego robić ????
To samo pisałem wyżej. Ale niech dowiezie najpierw tego seta.
a czemu halep ma sie wycofac :wait:
Wiktorowski wspominał o przepuklinie kręgosłupa a tego zastrzykiem nie wyleczy. Lepiej sie wycofac i miec 2 miesiace do nowego sezonu niz zagrac set i skreczowac i poglebic kontuzje. Halep ma czas do piątku na wycofanie się z turnieju. W Singapurze się pewnie i tak pojawi bo kontrakty.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
A druga sprawa, że od wczoraj chodził za mną dubel Navarro + Bertens ???? Jedną już gwałci Bouchard, a wiadomo że jak jeden mecz z takiego dubla nie wchodzi, to i drugi też się wyłoży ???? ???? ????
Sasnovich drugi set @1.90 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom