>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
C 334

copper

Użytkownik
A to już wiadomo dlaczego Pliskova odpuszcza....Halep zrezygnowała z Singapuru to bezpłciowa Pliskova odda mecz bez walki...znów się na niej przejadę..Szybkie 0-2 będzie można grubo walić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
To są na razie dywagacje, nie ma potwierdzonego info co do Halep.
Co nie zmienia faktu, że Zvonareva póki co na prawdę fajnie i mądrze gra.
 
C 334

copper

Użytkownik
Skad informacja?
Halep jakaś przepuklina przy kręgosłupie i ma się wycofać z Singapuru więc Pliskova ma już awans i nie musi wygrać tego meczu. Mogla by wygrać ten mecz i nie czekać na decyzje Halep zapewniając sobie awans ale ona jak zwykle odpuszcza w takich sytuacjach. I dla takich zawodników cieżko mieć jakikolwiek szacunek.A takiego Nadala szanuje cały świat za walkę zawsze i wszędzie.
To są na razie dywagacje, nie ma potwierdzonego info co do Halep.
Co nie zmienia faktu, że Zvonareva póki co na prawdę fajnie i mądrze gra.
Po Pliskovej grze masz potwierdzenie info. Czy Ty myślisz,że ona nie jest tego pewna?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Podaj mi źródło, z którego czerpiesz wiedzę na ten temat. Bo domysły, opierane czy to na grze Pliskovej czy też gadaniu komentatorów, to można między bajki włożyć. Zvonareva gra bardzo dobry mecz, uderza mądrze i trafia co najważniejsze. A Pliskova dopiero co wróciła z Chin..
 
C 334

copper

Użytkownik
Podaj mi źródło, z którego czerpiesz wiedzę na ten temat. Bo domysły, opierane czy to na grze Pliskovej czy też gadaniu komentatorów, to można między bajki włożyć. Zvonareva gra bardzo dobry mecz, uderza mądrze i trafia co najważniejsze. A Pliskova dopiero co wróciła z Chin..
Ile Ty masz lat? Oglądasz mecz?Widać,że mało widziałeś...Ja Pliskovej już kilka takich meczy widziałem gdzie nie na rękę jej wygrana była i wiem jak ona gra w takich sytuacjach. Podniecanie komentatorów jest żałosne..W takich sytuacjach lepiej byłoby skreczować albo oddać walkower niż robić taką łajze z siebie...
A to już wiadomo dlaczego Pliskova odpuszcza....Halep zrezygnowała z Singapuru to bezpłciowa Pliskova odda mecz bez walki...znów się na niej przejadę..Szybkie 0-2 będzie można grubo walić.✅
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Ty mnie pytasz ile ja mam lat, a sam wklejasz żalpost po dwóch gemach, że niby Pliskova odpuszcza i jeszcze cytujesz na końcu z ✅, jakoby ktoś miał skorzystać :facepalm:
Sam zagrałeś na Czeszkę Pre-, ale pewnie widząc, że odpuszcza, zagrałeś grubo no i grube ✅
Uwielbiam takich frustratów, bo przynajmniej jest się z czego pośmiać.
Cytując klasyka, szkoda ku*wa gadać, szkoda strzępić ryja
 
C 334

copper

Użytkownik
Ty mnie pytasz ile ja mam lat, a sam wklejasz żalpost po dwóch gemach, że niby Pliskova odpuszcza i jeszcze cytujesz na końcu z ✅, jakoby ktoś miał skorzystać :facepalm:
Sam zagrałeś na Czeszkę Pre-, ale pewnie widząc, że odpuszcza, zagrałeś grubo no i grube ✅
Uwielbiam takich frustratów, bo przynajmniej jest się z czego pośmiać.
Cytując klasyka, szkoda ku*wa gadać, szkoda strzępić ryja
Zagrałem na live drugiego seta i mecz na Zvonarevą ale wyszedłem na zero bo miałem ją grubo pre i tyle w temacie. Kilka osób jednak chyba skorzystało a co do meczu to każdy jak widać inaczej widzi spotkanie i inaczej je analizuje.Ja po prostu jako miłośnik sportu czuje niesmak po takich meczach bo mam wrażenie,że robi się ze mnie idiotę. Ok niech będzie,że Zvonareva zagrała świetny mecz i zdmuchneła z kortu Pliskovą.Wielka sensacja!
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą copper mimo, że tenis gram i oglądam rzadko to akurat dzisiaj miałem okazję obejrzeć i niestety też zagrać na Czeszkę i naprawdę nie trzeba być mocno zainteresowanym tym sportem i się na nim znać aby dostrzec, że z całym szacunkiem dla Rosjanki i jej zwycięstwa ale Pliskova po prostu przeszła obok tego spotkania, zero chęci i walki a tylko 3 ugrane gemy z zawodniczką zajmującą 161. miejsce w rankingu mówią chyba same za siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom