>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą copper mimo, że tenis gram i oglądam rzadko to akurat dzisiaj miałem okazję obejrzeć i niestety też zagrać na Czeszkę i naprawdę nie trzeba być mocno zainteresowanym tym sportem i się na nim znać aby dostrzec, że z całym szacunkiem dla Rosjanki i jej zwycięstwa ale Pliskova po prostu przeszła obok tego spotkania, zero chęci i walki a tylko 3 ugrane gemy z zawodniczką zajmującą 161. miejsce w rankingu mówią chyba same za siebie.
Nie tego grałem meczu i nie oglądałem, ale po co pipa traci czas i pieniądze żeby jechać na ten turniej skoro planuje dostać szybki wpie*dol. Obowiązek chyba mają tylko najlepsi tenisiści na turnieje 1000 i grand slam a reszta to co kto chce.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Czyli jeżeli halep się faktycznie wycofała z mastersa to bertens też ma awans zapewniony? I może dziś zrobić powtórkę z pliskovej?
 
C 334

copper

Użytkownik
Czyli jeżeli halep się faktycznie wycofała z mastersa to bertens też ma awans zapewniony? I może dziś zrobić powtórkę z pliskovej?
W przypadku Bertens chyba nic się nie zmienia i musi wygrać za to Svitolina wejdzie bez gry.Tak mówili na TVP,nie mam jak tego sprawdzić bo jestem w pracy ale jak chcesz zagrać to upewnij sie czy tak faktycznie jest.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Panowie mam zamiar puscic
McDavid gol
Palmieri gol
Marschessault gol
Gsw-okc under 220 pkt
Za 5 dyszek, 1236 zygle do wyjęcia. Jakiś znawca który skomentuje?
idealnie, wszystko weszło tylko urwa zmieniłem typy, dałem Palmieri zdobędzie 2 gole, a wyrzuciłem kosza. I uj bombki strzelił, ale może ktoś skorzystał
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
W przypadku Bertens chyba nic się nie zmienia i musi wygrać za to Svitolina wejdzie bez gry.Tak mówili na TVP,nie mam jak tego sprawdzić bo jestem w pracy ale jak chcesz zagrać to upewnij sie czy tak faktycznie jest.
Bertens obecnie 9 i nikt jej już nie wyprzedzi. A wchodzi 8 a halep odpada. Tak mi wynika z obecnego rankingu race.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Czyli można ładować w Sasnovich?
Na to wychodzi bo dziś już środa. Turniej od niedzieli a w sobotę zawsze jakieś przyjęcie. Do tego lot i zmiana strefy czasowej. Kursy już spadły Ale zagram Sasnowicz mecz @2,6 i dw 2:0 @4,05
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Stephens odpuściła dzisiejszy mecz, bo ma pewny Singapur i nie potrzeba było się spinać. A wiadomo że ona jak nie musi, to tankuje jak leci, także brawa za typy przeciwko niej. Kto czujny to zarobił. Halep na insta wrzuciła zdjęcie z samolotu do Singapuru, więc nie wiem jak to Pliskova sobie rozkminiała. Chyba że Halep czeka do samego końca z decyzją, ale Pliskova raczej bez potwierdzenia takich jaj by nie zrobiła, a wiadomo że ona pewnie ma lepsze informacje z całego tenisowego środowiska, więc jednak koniec końców nie zdziwi mnie out Halep.
Co do Bertens to musi wygrać tutaj dwa mecze, żeby przeskoczyć Pliskova i wtedy jeżeli rzeczywiście Halep się wycofa, to razem z Pliskova mają Singapur, także jak tutaj Kiki odpuści to nawet wycofanie się Halep nie da jej miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Czy wplata do ecopayz przez p24 jest natychmiastowa?
Stephens odpuściła dzisiejszy mecz, bo ma pewny Singapur i nie potrzeba było się spinać. A wiadomo że ona jak nie musi, to tankuje jak leci, także brawa za typy przeciwko niej. Kto czujny to zarobił. Halep na insta wrzuciła zdjęcie z samolotu do Singapuru, więc nie wiem jak to Pliskova sobie rozkminiała. Chyba że Halep czeka do samego końca z decyzją, ale Pliskova raczej bez potwierdzenia takich jaj by nie zrobiła, a wiadomo że ona pewnie ma lepsze informacje z całego tenisowego środowiska, więc jednak koniec końców nie zdziwi mnie out Halep.
Co do Bertens to musi wygrać tutaj dwa mecze, żeby przeskoczyć Pliskova i wtedy jeżeli rzeczywiście Halep się wycofa, to razem z Pliskova mają Singapur, także jak tutaj Kiki odpuści to nawet wycofanie się Halep nie da jej miejsca.
To kto według Ciebie wejdzie jako 8 jeżeli halep zrezygnuje? :cool:
Pliskova i bertens walczyły o jedno miejsce. Jeżeli halep się wycofa to są 2 miejsca wolne które zajmuje Karolina i kiki.
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Stephens odpuściła dzisiejszy mecz, bo ma pewny Singapur i nie potrzeba było się spinać. A wiadomo że ona jak nie musi, to tankuje jak leci, także brawa za typy przeciwko niej. Kto czujny to zarobił. Halep na insta wrzuciła zdjęcie z samolotu do Singapuru, więc nie wiem jak to Pliskova sobie rozkminiała. Chyba że Halep czeka do samego końca z decyzją, ale Pliskova raczej bez potwierdzenia takich jaj by nie zrobiła, a wiadomo że ona pewnie ma lepsze informacje z całego tenisowego środowiska, więc jednak koniec końców nie zdziwi mnie out Halep.
Co do Bertens to musi wygrać tutaj dwa mecze, żeby przeskoczyć Pliskova i wtedy jeżeli rzeczywiście Halep się wycofa, to razem z Pliskova mają Singapur, także jak tutaj Kiki odpuści to nawet wycofanie się Halep nie da jej miejsca.
Yyy, jak Halep odpuści to Kiki przecież wchodzi z miejsca. Walka tu może być żeby przeskoczyć Pliskova w razie braku rezygnacji Halep
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Yyy, jak Halep odpuści to Kiki przecież wchodzi z miejsca. Walka tu może być żeby przeskoczyć Pliskova w razie braku rezygnacji Halep
Racja, mój błąd. Pogubiłem się trochę. Bertens wchodzi razem z Pliskova przy oucie Halep i wtedy Sabalenka rezerwa. Jeżeli Halep się nie wycofa, to Bertens potrzebuje wygrać tutaj dwa mecze żeby przeskoczyć Pliskova. Reszta co napisałem bez zmian. Także jeżeli Pliskova oddała bez walki, to raczej ma jakieś informacje co do Halep, która poleciała do Singapuru po prostu żeby już być na miejscu i czekać z decyzją do ostatniej chwili. Jak dla mnie to nie warto wchodzić w Bertens, bo może być tak jak z Pliskova, jedynie obserwacja live.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom