>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
N 123

nemsik

Użytkownik
Panowie mam pytanie miałem mecz w siatkę z plus ligi a dokładniej over punktowy mecz został anulowane a kupon przegrany... Gram na uni jak to u nich jest?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
o 17 hokej Jastrzebie vs Opole typ: Jastrzebie -1,5 kurs: 1,88 oraz dorzucam over 5,5 kurs: 1,78 (Etoto) w piątek grali między sobą i co dziwne Opole wygrało po dogrywce 3:2. Generalnie Opole gra na 3 piątki i jest problem ze składem. Jastrzębie naprawdę mocne w tym sezonie. Trener Jastrzebia powiedział, że jego zawodnicy założyli, że ten mecz będzie łatwo wygrany i to był błąd i zabrakło gry zespołowej. U siebie powinien być srogi rewanż. W strzałach ostatnio 25:42 jeżeli wróci skuteczność to Jastrzębie nie powinno mieć problemów z wygraną.
Gładkie 6:0 ✅ i ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Ogląda ktoś Pro Sieben MAXX przez NC+?
Bo pisze mi brak sygnału i nie wiem czy to antena czy może coś nc+ popieprzyło z parametrami
Inne kanały działają: Sport1, Eurosport Germany czy nawet Trwam
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Co wymyślił Brzęczek na ten mecz :cwl::facepalm:1. Wojciech Szczęsny - 18. Bartosz Bereszyński, 15. Kamil Glik, 5. Jan Bednarek, 14. Arkadiusz Reca - 13. Damian Szymański, 6. Jacek Góralski, 8. Karol Linetty - 9. Robert Lewandowski, 20. Piotr Zieliński, 7. Arkadiusz Milik.
Ktoś mi to wytłumaczy kto to jest Szymański? ???? Milik za Piątka, nagle Linetty w podstawie i Góralski hmm. To jest ustawienie 4-3-3?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom