>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Co wymyślił Brzęczek na ten mecz :cwl::facepalm:1. Wojciech Szczęsny - 18. Bartosz Bereszyński, 15. Kamil Glik, 5. Jan Bednarek, 14. Arkadiusz Reca - 13. Damian Szymański, 6. Jacek Góralski, 8. Karol Linetty - 9. Robert Lewandowski, 20. Piotr Zieliński, 7. Arkadiusz Milik.
Ktoś mi to wytłumaczy kto to jest Szymański? ???? Milik za Piątka, nagle Linetty w podstawie i Góralski hmm. To jest ustawienie 4-3-3?
4-4-2 bardziej
 
duda 380

duda

Użytkownik
Widzę tutaj jedynie ładowanie kasy w wygraną Włochów...
A włosi to niby kim mają nas postraszyć?
Zdziwiony jestem tylko, że Brzęczek stawia na drewniaka Milika, zamiast na będącego w gazie Piątka. Ten pewnie wejdzie w II. połowie, ale czy uda mu się dobrze wejść w mecz?
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Góralski kartka wygląda niestety nie ma w Betssonie. Natomiast zastanawiam się co z Zielińskim. Ostatnio cały mecz zagrał sfrustrowany ciągle o coś pretensje głupie straty i faule. Ale kurs 4.00 nie wart chyba ryzyka tymbardziej,że rzadko zostaję on ukarany.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Włochy @2.35 bet365
Bańka znowu pęknie, a Brzeczek coraz bliżej wyjebania. To nie jest odpowiednia osoba na bycie selekcjonerem, za cienki w uszach jest.
Do tego Góralski kartka @3.25 bet365
W klubie ławka, będzie chcial się pokazać. Włochy piłka popykają to czajnik się zagotuje jak to już na niego przystało. Mam nadzieje tylko, że wędki nie dostanie i dogra mecz do końca.
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Ale kusi mnie załadować Włochów pod sufit..jedyne co mnie martwi to wypowiedź ich trenera przed meczem (a może to tylko zasłona dymna?) i fakt, że przeciwko swoim się nie stawia...ponoć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom