>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
o 17 hokej Jastrzebie vs Opole typ: Jastrzebie -1,5 kurs: 1,88 oraz dorzucam over 5,5 kurs: 1,78 (Etoto) w piątek grali między sobą i co dziwne Opole wygrało po dogrywce 3:2. Generalnie Opole gra na 3 piątki i jest problem ze składem. Jastrzębie naprawdę mocne w tym sezonie. Trener Jastrzebia powiedział, że jego zawodnicy założyli, że ten mecz będzie łatwo wygrany i to był błąd i zabrakło gry zespołowej. U siebie powinien być srogi rewanż. W strzałach ostatnio 25:42 jeżeli wróci skuteczność to Jastrzębie nie powinno mieć problemów z wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Beovuk kosz 11.25 na dowiedzenia
Nie ma co się obrażać bo to nie jest przedszkole. Nikogo to nie obchodzi jakie kursy się trafia gdy tego nie podajesz nigdzie. Dobrze że wyłapujesz takie perełki i chwała ci za to. Nam nie jest potrzebne to co było tylko to co jest i co będzie. Stąd pewnie ta uwaga.
 
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Ja już się oduczyłem grać na przedziały czasowe odkąd naciąłem się na ostry faul i spowodowaną prze to przerwę 13min, czasem naprawdę sekundy też decydują trzeba się wykłócać itd moim zdaniem nie warte zachodu.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
wlasne ???? nie rozumiesz jak pisze &quot;przerwane&quot; ? czy urodziles sie w czeczenii?
Wiesz na flashscore mogą pisać cuda, a nie takie rzeczy były że mecz byl skonczony a wynik byl z ktorejs tam minuty, wiec flashcore to nie jest miarodajne zrodło, dlatego pytam,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom