>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kerber od 5:2 i serwis w drugim 5:7, grajcie Larson po 3 jest, Kerber nie ma juz sił, przerwa pewnie troche ją podładuje ale nie wierze że da radę do końca a kurs spory.
⛔ wymęczyła Kerber, szwedka sobie winna bo za dużo prezentów rozdała.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ty nie rozumiesz że każdy organizm inaczej reaguje na takie warunki, a nazwiska nie grają. Dlatego ci tłumaczę na nawet taki tenisista jak nadal nie wytrzymał trudnych warunków i musiał poddać mecz
Jasne ze rozumiem. Tenisisci przechodza kryzysy psychiczne w sensie koncentracji jak i fizyczne w trakcie meczu. Jasne ze nazwiska nie grają. Tylko Angie dostala kryzysu wygrywajac 6:2 5:2 z co tu duzo pisac/mowic przecietną mocno Larson ktorą zawsze gladko ogrywala i do tego stanu meczu niemka byla nie do ruszenia na serwisie.. Chyba ze Kerber zrobią tomograf glowy po meczu i wyjdzie ze w tym czasie dostala ewidentnego wylewu choc przejściowego ???? ktory w 3 secie sie cudownie cofną ????
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
śmiali się z legi a oni przynajmniej zremisowali z tą potęga z luksemburga i nawet im 3 gole wbili a cluj jak do tej pory zero
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Ale Maccabi nacięło się na frajerskiego karnego, chłop z Sarspobrga tyłem do bramki a ten go pcha na chama
śmiali się z legi a oni przynajmniej zremisowali z tą potęga z luksemburga i nawet im 3 gole wbili a cluj jak do tej pory zero
wychodzi na tą, że Dudelange najtrudniejszą przeprawę miało z 2 rundzie z mistrzem...Kosowa. Im dalej tym łatwiej szło. Ale rożne pięknie z rumunami zaoverowane w dwóch meczach
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ten dwumecz Dudelange trochę zmienia trochę punkt widzenia na cienką Legię, ale tylko trochę.
Cluj jeszcze słabsze, być może. ;&gt; Petrescu się śmieje za petrodolary od Chińczyków.
No i te Maccabi to też porażka jednak ???? Sarpsborg to farciarze roku chyba.
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
wyjdz na kort gdy temperatura wynosi 37 stopni i 90% wilgotności, w niecce kortu jest pewnie ponad 40 bez żadnego wiatru, to jest normalna sytuacja, pare lat temu nadal poddał mecz Dzumhurowi bo źle się czuł i tez na WSZ. Ale dla ciebie wszędzie są ustawki
Tak było w Miami dwa lata temu, co nie zmienia faktu że ogólnie w Stanach jak jest gorąco jest duża wilgotność powietrza. W tym roku 9 kreczy w pierwszych rundach Panów, a bodajże 2 czy 3 lata temu padł rekord 10 kreczów w 1 rundzie spowodowane w większości przez upały. Tak jak pisałem pierwszego dnia, trzeba grać na tych którzy lepiej się czują w tych warunkach proste, a zarazem trudne
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Jasne ze rozumiem. Tenisisci przechodza kryzysy psychiczne w sensie koncentracji jak i fizyczne w trakcie meczu. Jasne ze nazwiska nie grają. Tylko Angie dostala kryzysu wygrywajac 6:2 5:2 z co tu duzo pisac/mowic przecietną mocno Larson ktorą zawsze gladko ogrywala i do tego stanu meczu niemka byla nie do ruszenia na serwisie.. Chyba ze Kerber zrobią tomograf glowy po meczu i wyjdzie ze w tym czasie dostala ewidentnego wylewu choc przejściowego ???? ktory w 3 secie sie cudownie cofną ????
Człowieku ty się w głowe puknij z tymi ustawkami w tenisie, jeśli to nie trollowanie z twojej strony to większego dzbana ze świecą szukać...
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tak było w Miami dwa lata temu, co nie zmienia faktu że ogólnie w Stanach jak jest gorąco jest duża wilgotność powietrza. W tym roku 9 kreczy w pierwszych rundach Panów, a bodajże 2 czy 3 lata temu padł rekord 10 kreczów w 1 rundzie spowodowane w większości przez upały. Tak jak pisałem pierwszego dnia, trzeba grać na tych którzy lepiej się czują w tych warunkach proste, a zarazem trudne
tak racja, to było miami 2016
 
A 320

azael

Użytkownik
Tak było w Miami dwa lata temu, co nie zmienia faktu że ogólnie w Stanach jak jest gorąco jest duża wilgotność powietrza. W tym roku 9 kreczy w pierwszych rundach Panów, a bodajże 2 czy 3 lata temu padł rekord 10 kreczów w 1 rundzie spowodowane w większości przez upały. Tak jak pisałem pierwszego dnia, trzeba grać na tych którzy lepiej się czują w tych warunkach proste, a zarazem trudne
Wilgotność nie zależy od temperatury, a bardziej od odległości do akwenów wodnych. Tam przez większość roku duża wilgotność. Wiem bo parę lat mieszkałem w NY.
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
ciekawe czy się nie przejade z tym deblem king/srebotnik, początkowo do tematu miałbyc debel mertens z kolegą, ale zmieniłem ze względu na ich rywalki bo jednak martic z gavrilową grac potrafią. A już byłby 2 krok zaliczony bo dabrowski/xu weszły i set ebdena.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Tylko czekać na karne i strzał Corneliusa w trybuny ;&gt; Gdybym jeszcze wiedział kiedy strzela i o ile mu dadzą to bym zaryzykował.
awans Shkendiji w fortunie pre 8.30. W 36 minucie 3,70
Czekałem gdzie Hasani odejdzie,i w końcu okazało się, że do Arabii Saudyjskiej.
Szkoda, ze w takim razie nie grał do końca eliminacji dla Shkendji to by pewnie pograli w grupie.
Ale walczą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom