>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kerber od 5:2 i serwis w drugim 5:7, grajcie Larson po 3 jest, Kerber nie ma juz sił, przerwa pewnie troche ją podładuje ale nie wierze że da radę do końca a kurs spory.
⛔ wymęczyła Kerber, szwedka sobie winna bo za dużo prezentów rozdała.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ty nie rozumiesz że każdy organizm inaczej reaguje na takie warunki, a nazwiska nie grają. Dlatego ci tłumaczę na nawet taki tenisista jak nadal nie wytrzymał trudnych warunków i musiał poddać mecz
Jasne ze rozumiem. Tenisisci przechodza kryzysy psychiczne w sensie koncentracji jak i fizyczne w trakcie meczu. Jasne ze nazwiska nie grają. Tylko Angie dostala kryzysu wygrywajac 6:2 5:2 z co tu duzo pisac/mowic przecietną mocno Larson ktorą zawsze gladko ogrywala i do tego stanu meczu niemka byla nie do ruszenia na serwisie.. Chyba ze Kerber zrobią tomograf glowy po meczu i wyjdzie ze w tym czasie dostala ewidentnego wylewu choc przejściowego ???? ktory w 3 secie sie cudownie cofną ????
 
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
śmiali się z legi a oni przynajmniej zremisowali z tą potęga z luksemburga i nawet im 3 gole wbili a cluj jak do tej pory zero
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Ale Maccabi nacięło się na frajerskiego karnego, chłop z Sarspobrga tyłem do bramki a ten go pcha na chama
śmiali się z legi a oni przynajmniej zremisowali z tą potęga z luksemburga i nawet im 3 gole wbili a cluj jak do tej pory zero
wychodzi na tą, że Dudelange najtrudniejszą przeprawę miało z 2 rundzie z mistrzem...Kosowa. Im dalej tym łatwiej szło. Ale rożne pięknie z rumunami zaoverowane w dwóch meczach
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ten dwumecz Dudelange trochę zmienia trochę punkt widzenia na cienką Legię, ale tylko trochę.
Cluj jeszcze słabsze, być może. ;&gt; Petrescu się śmieje za petrodolary od Chińczyków.
No i te Maccabi to też porażka jednak ???? Sarpsborg to farciarze roku chyba.
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
wyjdz na kort gdy temperatura wynosi 37 stopni i 90% wilgotności, w niecce kortu jest pewnie ponad 40 bez żadnego wiatru, to jest normalna sytuacja, pare lat temu nadal poddał mecz Dzumhurowi bo źle się czuł i tez na WSZ. Ale dla ciebie wszędzie są ustawki
Tak było w Miami dwa lata temu, co nie zmienia faktu że ogólnie w Stanach jak jest gorąco jest duża wilgotność powietrza. W tym roku 9 kreczy w pierwszych rundach Panów, a bodajże 2 czy 3 lata temu padł rekord 10 kreczów w 1 rundzie spowodowane w większości przez upały. Tak jak pisałem pierwszego dnia, trzeba grać na tych którzy lepiej się czują w tych warunkach proste, a zarazem trudne
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Jasne ze rozumiem. Tenisisci przechodza kryzysy psychiczne w sensie koncentracji jak i fizyczne w trakcie meczu. Jasne ze nazwiska nie grają. Tylko Angie dostala kryzysu wygrywajac 6:2 5:2 z co tu duzo pisac/mowic przecietną mocno Larson ktorą zawsze gladko ogrywala i do tego stanu meczu niemka byla nie do ruszenia na serwisie.. Chyba ze Kerber zrobią tomograf glowy po meczu i wyjdzie ze w tym czasie dostala ewidentnego wylewu choc przejściowego ???? ktory w 3 secie sie cudownie cofną ????
Człowieku ty się w głowe puknij z tymi ustawkami w tenisie, jeśli to nie trollowanie z twojej strony to większego dzbana ze świecą szukać...
 
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tak było w Miami dwa lata temu, co nie zmienia faktu że ogólnie w Stanach jak jest gorąco jest duża wilgotność powietrza. W tym roku 9 kreczy w pierwszych rundach Panów, a bodajże 2 czy 3 lata temu padł rekord 10 kreczów w 1 rundzie spowodowane w większości przez upały. Tak jak pisałem pierwszego dnia, trzeba grać na tych którzy lepiej się czują w tych warunkach proste, a zarazem trudne
tak racja, to było miami 2016
 
A 320

azael

Użytkownik
Tak było w Miami dwa lata temu, co nie zmienia faktu że ogólnie w Stanach jak jest gorąco jest duża wilgotność powietrza. W tym roku 9 kreczy w pierwszych rundach Panów, a bodajże 2 czy 3 lata temu padł rekord 10 kreczów w 1 rundzie spowodowane w większości przez upały. Tak jak pisałem pierwszego dnia, trzeba grać na tych którzy lepiej się czują w tych warunkach proste, a zarazem trudne
Wilgotność nie zależy od temperatury, a bardziej od odległości do akwenów wodnych. Tam przez większość roku duża wilgotność. Wiem bo parę lat mieszkałem w NY.
 
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
ciekawe czy się nie przejade z tym deblem king/srebotnik, początkowo do tematu miałbyc debel mertens z kolegą, ale zmieniłem ze względu na ich rywalki bo jednak martic z gavrilową grac potrafią. A już byłby 2 krok zaliczony bo dabrowski/xu weszły i set ebdena.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Tylko czekać na karne i strzał Corneliusa w trybuny ;&gt; Gdybym jeszcze wiedział kiedy strzela i o ile mu dadzą to bym zaryzykował.
awans Shkendiji w fortunie pre 8.30. W 36 minucie 3,70
Czekałem gdzie Hasani odejdzie,i w końcu okazało się, że do Arabii Saudyjskiej.
Szkoda, ze w takim razie nie grał do końca eliminacji dla Shkendji to by pewnie pograli w grupie.
Ale walczą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom