>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
L 234

lalus85

Użytkownik
ja to tam wiesz, mam to w nosie. Gram na Uni bo mnie 22bet wyrolował nakładając marże idywidualne.
stary Tobie dali limit na dyscypline a mi betrally nie wyplacil 96 tysiecy , zrobilem w 1 noc konto na matke zalozone , mialem 38 zakladow pod rzad trafionych sama plazowka i zablokowali mi konto jak zlecilem wyplate i niby do inwestygacji , po 3 tygodniach napisali mi maila ze zlamalem regulamin bo dzialalem w grupie na niekorzysc bukmachera i cos tam jeszcze i oddali mi 8 tysiecy depozytu a 88 tysi sobie ukradli i koniec tematu.... i co o czyms takim powiesz ?
Takie cos napisali :

Customer Success Agent (Support Portal)
May 23, 17:07 EEST
Dear Dorota,
Please be advised that your account with username &#39;doris6661&#39; has had all of its transactions voided and winnings deducted based onterm #24 of ourBetting Rules. All of the deposits made into the account have been refunded and will be received based on your financial institution&#39;s processing times.
Additionally, the account has been TERMINATEDupon section 15.2 (i) &amp; 15.2(k) of our Terms &amp; Conditions.
You can find the full details here -https://www.betrally.com/help/terms-and-conditions
Your understanding is appreciated.
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jak mocno ?
Wyboraz sobie ze mi siadl handi -23.5postawione na poczatku 2kwarty Hahaa
Poczatkowo mialem grac +23,5 na serbie ale tak policzylem ze nie rzuca wiecej jak 3-4 bramki a 27 przez hiszpanie to sporo i dobrze ze wybralem under bo bym wtopil.
Pograne za 2k i 1,5 zysku z jednego meczu.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Podniecasz się tymi marżami 22bet jakbyś był jakiś wyjątkowy, a 1xbet (tak, bo to to samo) ma tysiące w ten sposób zlimitowanych użytkowników.
 
ferdzio1 58,7K

ferdzio1

Użytkownik
stary Tobie dali limit na dyscypline a mi betrally nie wyplacil 96 tysiecy , zrobilem w 1 noc konto na matke zalozone , mialem 38 zakladow pod rzad trafionych sama plazowka i zablokowali mi konto jak zlecilem wyplate i niby do inwestygacji , po 3 tygodniach napisali mi maila ze zlamalem regulamin bo dzialalem w grupie na niekorzysc bukmachera i cos tam jeszcze i oddali mi 8 tysiecy depozytu a 88 tysi sobie ukradli i koniec tematu.... i co o czyms takim powiesz ?
Takie cos napisali :

Customer Success Agent (Support Portal)
May 23, 17:07 EEST
Dear Dorota,
Please be advised that your account with username &#39;doris6661&#39; has had all of its transactions voided and winnings deducted based onterm #24 of ourBetting Rules. All of the deposits made into the account have been refunded and will be received based on your financial institution&#39;s processing times.
Additionally, the account has been TERMINATEDupon section 15.2 (i) &amp; 15.2(k) of our Terms &amp; Conditions.
You can find the full details here -https://www.betrally.com/help/terms-and-conditions
Your understanding is appreciated.
Wiem że za późno ale nigdy w ŻADNYM buku nie można trzymać większej kasy. Lepiej już wpłacać i wypłacać codziennie. Limity dają wszędzie. W samym Bet365 zlimitowali mi 5 kont. To samo było w Bwin, Betsafe, Tobecie, BAH-u, Betclicu i w różnych wynalazkach typu Otobet.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Wiem że za późno ale nigdy w ŻADNYM buku nie można trzymać większej kasy. Lepiej już wpłacać i wypłacać codziennie. Limity dają wszędzie. W samym Bet365 zlimitowali mi 5 kont. To samo było w Bwin, Betsafe, Tobecie, BAH-u, Betclicu i w różnych wynalazkach typu Otobet.
Ja to w 1 nocke zrobilem to jak mialem nie trzymac wiekszej kasy u nich ....
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Moscow Eshelon - Six Trolls -1 2 1.46
Moscow Eshelon - Six Trolls 2 1.32
Six Trolls over 5,5 1.75
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
stary Tobie dali limit na dyscypline a mi betrally nie wyplacil 96 tysiecy , zrobilem w 1 noc konto na matke zalozone , mialem 38 zakladow pod rzad trafionych sama plazowka i zablokowali mi konto jak zlecilem wyplate i niby do inwestygacji , po 3 tygodniach napisali mi maila ze zlamalem regulamin bo dzialalem w grupie na niekorzysc bukmachera i cos tam jeszcze i oddali mi 8 tysiecy depozytu a 88 tysi sobie ukradli i koniec tematu.... i co o czyms takim powiesz ?
Takie cos napisali :

Customer Success Agent (Support Portal)
May 23, 17:07 EEST
Dear Dorota,
Please be advised that your account with username &#39;doris6661&#39; has had all of its transactions voided and winnings deducted based onterm #24 of ourBetting Rules. All of the deposits made into the account have been refunded and will be received based on your financial institution&#39;s processing times.
Additionally, the account has been TERMINATEDupon section 15.2 (i) &amp; 15.2(k) of our Terms &amp; Conditions.
You can find the full details here -https://www.betrally.com/help/terms-and-conditions
Your understanding is appreciated.
a zglosiłeś to gdzieś? niech im raiting obniżają zeby nikt poważny nie grał, ścierwa
 
ferdzio1 58,7K

ferdzio1

Użytkownik
Dodam jeszcze żeby ominąć limity trzeba przegrac pare funtów w kasynie, pograć od czasu do czasu w pokera ( tu można wygrać bo buki i tak marże mają) i grać taśmy za grosze ale czesto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom