>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Bardzo często gram twoje typy bo w większości sytuacji masz rację dlatego dzisiaj zdziwiło mnie to co napisałeś o meczu Legii. Wiadome było,że to nie jest drużyna nie do przejścia ale jaką drużyną na dzień dzisiejszy jest Legia...Wiadomo po meczu każdy mądry ale akurat z twojej strony nie spodziewałem się takiej pewności co do Legii
Tam jeszcze było ciekawiej bo napisałem, że mecz z Crveną będzie a w zasadzie byłby z wersji 50 na 50. Ale tak jak wynika z tekstu a przynajmniej powinno, być może źle to ubrałem w słowa że chodziło o jakość i potencjał wykorzystania takiej kadry w tym roku.
Czy jest tutaj osoba bliżej związana z Legią i jest wstanie powiedzieć czemu taki Jędrzejczyk posiadający najwyższy kontrakt w zespole, dłuższy czas związany z klubem nie ma choćby w kadrze? Podobno nawet nie był zgłoszony do tej rundy. Facet idealnie by zapełnił lukę na stoperze, ale to już nawet nie chodzi o to a po prostu ludzkie podejście. Taki Prijović czy bramkarz reprezentacji Serbii normalnie grają i pewnie takich przykładów jest więcej.
 
L 45K

lubuszanin

Użytkownik
Panowie!!!! Po co gracie beznadziejnych naszych :star:.Potem po meczach komentarze ochy,achy i utyskiwanie.Olac ich to moja już dawno obraną metoda i dobrze się z tym czuje ???? .Szczerze to nawet nie miałem zamiaru i nie oglądałem tych paprochów.Szkoda oczu i :brokenheart::cwl::cwl:
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Rio Ave + Trencin z podpórkami @2.40 bet563
Przecież to jest pewniejsze od tego, że Klafuric wyleci niedługo z Legii. Grać póki buki nie wrzucą pod lupę raz jeszcze polskiej piłki ????
 
L 45K

lubuszanin

Użytkownik
Rio Ave + Trencin z podpórkami @2.40 bet563
Przecież to jest pewniejsze od tego, że Klafuric wyleci niedługo z Legii. Grać póki buki nie wrzucą pod lupę raz jeszcze polskiej piłki ????
Nie wrzuca.Zarabiaja na NAIWNYCH:cwl::cwl:
Honduras 1 pół over 0.5
@2.93fortuna
 
anzelmo 251,7K

anzelmo

Użytkownik
Rio Ave + Trencin z podpórkami @2.40 bet563
Przecież to jest pewniejsze od tego, że Klafuric wyleci niedługo z Legii. Grać póki buki nie wrzucą pod lupę raz jeszcze polskiej piłki ????
wszystko fajnie słabych mozna kopać i poniżej ....ale co tak patrze na twoje bety w tym temacie to jeszcze + nie zaliczyłeś choć wszystkich wpisów nie sledze :p wiec...jest szansa ze któryś z polskich klubów odpali....i nie będzie mega kompromitacji- co najgorsze chyba trzeba sie z tobą zgodzić za Klafa przyjdzie Nawałka który pewnie da MP... cóż taka liga wszyscy narzekają a my ja wygrywamy...
 
adik1992 501,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Lacko - Harrison o21,5 @1,56 i o22,5 @1,87
Isner - de Minaur o9,5 w 1 secie @1,44 i o10,5 @1,98
Rublow - Berretini o21,5 @1,66
F. Lopez -1,5 w 1 secie @1,64
Typy z innych sportow pojawia sie w temacie do godziny.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Avai U23 - America MG U23 over 2,5 1.75
Avai U23 - America MG U23 gol 1 połowa tak 1.34
Avai U23 - America MG U23 over 1,5 1.24
Takie coś na 22:30 z BRAZYLI oby sie udało kolejny raz ,ale delikatnie nie ma co szaleć
0-1 ⛔
Połowa 0-0 ⛔
Brazylijskie u 23 są dziwne :drunk::slap:
Miłego dnia życzę i wygranych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom