>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ja tam wyczekam do 65-70 minuty i jadę kartki gości. Ten sędzia to nie jest pupil uefa/fifa bo kartek rozdaje sporo, a Spartak dzisiaj wyznaje prostą zasadę z ligi szóstek &quot;piłka może przejść ale zawodnik nie&quot; ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Po mojemu to Legia będzie biła głową w mur
Legia under 0.5 gola Kurs: 2.85
Oceniając I połowę, faktycznie wiele na to wskazuje. Z drugiej strony, czy gościom starczy sił, by tak grać do końca meczu? A to stworzy szansę dla Legii.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Cerwena over 2,5 i 1,5
1,5 1.36
2,5 1.90
Niewiem czy postzrelają ale over 1,5 w miare dobry ,moim zdaniem
Pograłem tak
Jutro hokej widze super kurs 1 tercja -1 2.20 i to zagram ,umnie w temacie będzie HOKEJ NA JUTRO podany bo niewiem czy jutro bede w domu i coś bede grał z piłki
Pozdrawiam wszystkich
✅
Tak kosze buka na overach :bow:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Avai U23 - America MG U23 over 2,5 1.75
Avai U23 - America MG U23 gol 1 połowa tak 1.34
Avai U23 - America MG U23 over 1,5 1.24
Takie coś na 22:30 z BRAZYLI oby sie udało kolejny raz ,ale delikatnie nie ma co szaleć
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Kompromitacja. I oni myślą o fazie grupowej LM? Rozumiem, że nie grają optymalnym składem, ale zmiennicy powinni być na poziomie i bez większych nerwów zapewnić korzystny rezultat, a tutaj taki marazm, że po prostu wstyd. Po tym co dzisiaj &quot;grają&quot; nie należy im się nawet faza grupowa LE.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ale sts z fortuna juz liczą hajsy ???? pilkarze Legii pewnie tez jakas premie dostana bo zasluzyli ???? wiele bym dal zeby sie dowiedzieć ile hajsu na rynku lezalo na tym meczu ????
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Ale sts z fortuna juz liczą hajsy ???? pilkarze Legii pewnie tez jakas premie dostana bo zasluzyli ???? wiele bym dal zeby sie dowiedzieć ile hajsu na rynku lezalo na tym meczu ????
Moim zdaniem żaden poważny gracz nie grał Legii . Same Januszowe kupony po 2 zł uwalone
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom