>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Wiem, ze co bylo to bylo ale.. siedze u kolegi na meczu i mowie - w koncowce Kroos na 2:1..ze tez za drobniaki nie zagralem ;) wygral futbol.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
jeżeli Szwedzi wygrają 3:2 lub wyżej ale jedną bramką to nawet wysokie zwycięstwo Niemców nie da im awansu bo w małej tabeli 3 zespołów będą najgorsze.
rozwiń tą mysl
oficjanie znalazłem tyle
  1. punkty uzyskane we wszystkich meczach grupowych;
  2. różnica bramek we wszystkich meczach grupowych;
  3. liczba zdobytych goli we wszystkich meczach grupowych
  4. punkty zdobyte w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
  5. różnica bramek w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
  6. liczba strzelonych goli w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dodatkowo jak Serbia urwie punkty Brazylii to może być lepiej dla Meksyku aby wejść z 2 miejsca aby uniknąć Brazylii - problem w tym że grupa Brazylii gra 4 godziny po grupie Meksyku
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
rozwiń tą mysl
oficjanie znalazłem tyle
  1. punkty uzyskane we wszystkich meczach grupowych;
  2. różnica bramek we wszystkich meczach grupowych;
  3. liczba zdobytych goli we wszystkich meczach grupowych
  4. punkty zdobyte w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
  5. różnica bramek w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
  6. liczba strzelonych goli w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
będzie Szwecja Meksyk i Niemcy po 6 pkt. I będzie mała tabelka, Niemy już mają 2:2 z tych meczów. Przy 3:2 dla Szwecji w meczu z Meksykiem Meksyk będzie miał 3:3 a Szwecja 4:4 w bramkach
to kto wyjdzie z pierwszego miejsca szwecja ?
tak
1 szwecja
2 meksyk
3 niemcy
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 334

copper

Użytkownik
A ja wam mowilem, ze mam czucie i niech nikt mi nie mowi,ze ostatnia akcja ze bla bla bla, mialo wejsc i weszlo czucia nie oszukasz, ja dzis gruuuuby plus masakra cudownie, mam nadzieje ze komus pomoglem, gratulacje KRISU bracie
Obyś tylko teraz tego nie ujeba...na Brazil czy Argentynie ????
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Pierwsze liczą się bramki ze wszystkich spotkań, dopiero później między zainteresowanymi drużynami. Tak, że Niemcy napykają skośnookich i dziękuję
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Pierwsze liczą się bramki ze wszystkich spotkań, dopiero później między zainteresowanymi drużynami. Tak, że Niemcy napykają skośnookich i dziękuję
w przypadku takiej samej liczby punktów trzech drużyn tworzy się małą tabelkę bez meczu z koreą tylko między zainteresowanymi drużynami
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Jest spora szansa że ustawią - zapewniają sobie awans, eliminują niemcy a dodatkowo 2 miejsce może okazać się lepsze niż 1 ale w trakcie meczów jeszcze o tym nie będą wiedzieć
Pany popatrzcie na tabele może jeszcze raz dokładnie.Niemcy leja Koreę wysoko i moga nawet z 1 wyjść
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom