>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
egreg 942

egreg

Użytkownik
w przypadku takiej samej liczby punktów trzech drużyn tworzy się małą tabelkę bez meczu z koreą tylko między zainteresowanymi drużynami
Nie znasz zasad na MŚ, to nie pisz bzdur, poszukaj i poczytaj najpierw ...
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Teraz juz sam nie wiem jedne źródła podają że mała tabelka inne że najpeirw różnica goli z wszystkich spotkan.
Jedno jest pewne, Szwedzi mogli mieć wszystko w swoich rękach ale zaprzepaścili wszystko.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ułatwię Wam, Meksyk wychodzi z pierwszego, Niemcy z 6 punktami z drugiego. Czego wy chcecie się więcej doszukiwać.
Szwecja szukająca w pozycyjnym prowadzenia z Meksykiem to jest gwałtw kontrach razy 2 w stosunku co Mexico robili z Niemcami.
Meksyk DNB @1,72
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Teraz juz sam nie wiem jedne źródła podają że mała tabelka...
Hmm ciekawe co to za źródła... raczej wątpię żeby takie były , myślę o jakiś poważnych, a nie ktoś napisał na blogu, albo swojej amatorskiej stronce .
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
w przypadku takiej samej liczby punktów trzech drużyn tworzy się małą tabelkę bez meczu z koreą tylko między zainteresowanymi drużynami
gdzie jest taka zasada ?
niemcy wygrywaja 2 do zera i maja bilans +2 bramki zaden wynik w meczu szwecja mexyk nie daje obydwu zespołom lepszego bilansu bramkowego dla tego tak napisałem ale jak mówisz ze zasady sa inne to oki tylko skad to wiesz gdzie to jest napisane
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Hmm ciekawe co to za źródła... raczej wątpię żeby takie były , myślę o jakiś poważnych, a nie ktoś napisał na blogu, albo swojej amatorskiej stronce .
w googlach szukałem ???? jakieś stronki polskie powołujące się na regulamin. Ale jak pisze Grac Szwedzi dziś przegrali swoją szansę i to niestety da awans Niemcom.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
to z wiki
Tiebreakers
The top two teams after the round-robin is completed in each group are determined as follows (regulations Article 32.5):[33]
  1. points obtained in all group matches;
  2. goal difference in all group matches;
  3. number of goals scored in all group matches;

If two or more teams are equal on the basis of the above three criteria, their rankings are determined as follows:
  1. points obtained in the group matches between the teams concerned;
  2. goal difference in the group matches between the teams concerned;
  3. number of goals scored in the group matches between the teams concerned;
  4. fair play points (only one of these deductions shall be applied to a player in a single match)
    • first yellow card: minus 1 point;
    • indirect red card (second yellow card): minus 3 points;
    • direct red card: minus 4 points;
    • yellow card and direct red card: minus 5 points;
  5. drawing of lots by the FIFA Organising Committee.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Niektórym po prostu tego nie wytłumaczysz, bo są za głupi i tak czy siak nie zrozumieją. Mówić jak do ściany, a i tak będą się pytać jak wyglada sytuacja.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja się mało znam na siatkówce, ale może ktoś mi coś wyjaśni.
Wiem, ze panuje to jedna wielka podnieta meczem Niemców i pewnie nikt nie zauważył, że w tym czasie był mecz Francji z Włochami w siatę. Jak to możliwe, że Francja taka ekipa zajebista prowadzi w każdym secie kilkoma punktami do 20 pkt, a w tym kawałku między 20-25 pkt nagle Włosi odrabiają każdą stratę i nie ma gry Francuzów... Nie ważne, czy 2 pkt do odrobienia, czy 5. Włosi odrabają każdy set. Jak to jest do k.nedzy możliwe ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Obyś tylko teraz tego nie ujeba...na Brazil czy Argentynie ????
Analiza plus czucie ktore ostatnio dobrze sie spisuje. Mam jeszcze tasme z Anglia I polska Jak lwy ogarna to chyba bede bral cash out bo nie wiem czy czekac na nasze Orly. Zalezy ile zaproponuja
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ja się mało znam na siatkówce, ale może ktoś mi coś wyjaśni.
Wiem, ze panuje to jedna wielka podnieta meczem Niemców i pewnie nikt nie zauważył, że w tym czasie był mecz Francji z Włochami w siatę. Jak to możliwe, że Francja taka ekipa zajebista prowadzi w każdym secie kilkoma punktami do 20 pkt, a w tym kawałku między 20-25 pkt nagle Włosi odrabiają każdą stratę i nie ma gry Francuzów... Nie ważne, czy 2 pkt do odrobienia, czy 5. Włosi odrabają każdy set. Jak to jest do k.nedzy możliwe ????
Oglądałem, też byłem zdziwiony... Trener przyłożył łapę zdejmując Ngapetha i wprowadzając jakiegoś sabotażystę.... Koleś dostał w którymś secie ze 4 czapy pod rząd i grał dalej buhahahahaa : )
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Na dziś gram coś takiego
Kyrgios - Cilic o10,5 w 1 secie @1,75 ✅
Djokovic - Chardy o9,5 w 1 secie @1,84 ✅
i to też w dublu mocniej✅
Chardy +1,5 seta @2,55 lekko⛔
Rybarikova @1,75✅
Pliskova - Rus o20,5 @1,66✅ wczoraj było 1,94 ????
Brazylia - Polska set z najmniejszą liczbą pkt o40,5 @1,82✅
Niemcy - Korea set z najmniejszą liczbą pkt o39,5 @1,84 GRUBO✅
Chiny - Kanada set z najmniejszą liczbą pkt o40,5 @1,9✅
i z mundialu tak jak pisałem
Niemcy - Szwecja remis do przerwy @2,3⛔ i dw do ht 0:0 @3⛔
dzień na ✅
Co do Szwedów to czuję się jakby Polska przegrała ale sami sie prosili o bramkę, ten faul zupełnie niepotrzebny
u jakiego buka grales te bety na minimalna liczbe punktow w secie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom