>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
Ja się mało znam na siatkówce, ale może ktoś mi coś wyjaśni.
Wiem, ze panuje to jedna wielka podnieta meczem Niemców i pewnie nikt nie zauważył, że w tym czasie był mecz Francji z Włochami w siatę. Jak to możliwe, że Francja taka ekipa zajebista prowadzi w każdym secie kilkoma punktami do 20 pkt, a w tym kawałku między 20-25 pkt nagle Włosi odrabiają każdą stratę i nie ma gry Francuzów... Nie ważne, czy 2 pkt do odrobienia, czy 5. Włosi odrabają każdy set. Jak to jest do k.nedzy możliwe ????
A oglądałeś czy śledziłeś wynik?
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ja widzę jutro zwycięstwo Kolumbii (nawet się zastanawiam nad ilością bramek tej drużyny, bo kursy smakowite...). Kondycja, jakość, doświadczenie na dużych imprezach... no i dodatkowo fakt, że są na musiku - dla mnie faworyt jest jeden niestety. Obym się mylił...
 
C 334

copper

Użytkownik
Analiza plus czucie ktore ostatnio dobrze sie spisuje. Mam jeszcze tasme z Anglia I polska Jak lwy ogarna to chyba bede bral cash out bo nie wiem czy czekac na nasze Orly. Zalezy ile zaproponuja
Co ma analiza do tego....jak wszystko wchodzi po bożemu to wszyscy trafiają i chodzą dumni, nawet dziadki w stsie jak są wybuchy to każdy leży i kwiczy...pewnych rzeczy nie przewidzisz.Dziś by Niemcy wszystkich wywalili..mało brakowało. Ja to szukam smakowitych kąsków, czasami są spore róznice kursowe na dane zdarzenie i takie coś czasem warto atakować. Dziś sts miał na over strzałów celnych 2,5 Szwedów kurs 1,45 a ja znalazłem to samo zdarzenie u innego buka po 1,90 i weszło tuz przed końcem pierwszej połowy;)
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Ja widzę jutro zwycięstwo Kolumbii (nawet się zastanawiam nad ilością bramek tej drużyny, bo kursy smakowite...). Kondycja, jakość, doświadczenie na dużych imprezach... no i dodatkowo fakt, że są na musiku - dla mnie faworyt jest jeden niestety. Obym się mylił...
Ja myślę że over 1,5 Kolumbii po 2.2 to bardzo dobra opcja...
 
G 370

golkiper

Użytkownik
a ja myślę, że nie ma sięco zastanawiać nad win Polski czy win Kolumbii. Faule over 25,5 po 1,.72 to promocja i to najlepszy bet na ten mecz. Obie drużyny o życie, ciężko wskazać zwycięzcę, mecz ciasny, nasi muszą zostawić zdrowie, żeby naród ich nie zlinczował, Kolumibjczycy - wiadomo gorące głowy i również mecz o wszystko, walka gwarantowana, kartki wiadomo jak są rozdawane na tych mś, więc biorąc pod uwagę np. linie w meczu Niemców - 29,5 biorąc pod uwagę umiejętność utrzymania piłki i technikę, a naszych zawodników co nie umieją przyjąć, to zawsze ta piłka odskoczy, spóźnienie, faul... sam Pazdan i Krychowiak zrobią z 4-5 fauli... imo najlepszy bet na spotkanie. co myślicie ?
 
C 334

copper

Użytkownik
wszystkie typy z lvbet
Gdyby nie ten fatalny bilans Cilica z Nole i przegranych chyba 14 ostatnich bezpośrednich spotkań to aż by się prosiło zagrać Cilica jutro w finale bo wygląda na trawce super solidnie. H2H jednak tez czasami warto brać pod uwagę. Jakie masz na ten temat zdanie?
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
a ja myślę, że nie ma sięco zastanawiać nad win Polski czy win Kolumbii. Faule over 25,5 po 1,.72 to promocja i to najlepszy bet na ten mecz. Obie drużyny o życie, ciężko wskazać zwycięzcę, mecz ciasny, nasi muszą zostawić zdrowie, żeby naród ich nie zlinczował, Kolumibjczycy - wiadomo gorące głowy i również mecz o wszystko, walka gwarantowana, kartki wiadomo jak są rozdawane na tych mś, więc biorąc pod uwagę np. linie w meczu Niemców - 29,5 biorąc pod uwagę umiejętność utrzymania piłki i technikę, a naszych zawodników co nie umieją przyjąć, to zawsze ta piłka odskoczy, spóźnienie, faul... sam Pazdan i Krychowiak zrobią z 4-5 fauli... imo najlepszy bet na spotkanie. co myślicie ?
Faule to tez dobry bet, walki nie zabraknie, aczkolwiek Kolumbia personalnie ma lepszy sklad, gra lepsza pilke, sa zdecydowanym faworytem..serce swoje, rozum swoje i ja kieruje sie tym drugim ????
Bedzie ktos tak mily i poda mi kurs na Kolumbia DNB, Kolumbia i 1.5 gola w meczu w Expekcie?
 
G 370

golkiper

Użytkownik
a, no i ważne jest to, że zapowiadają się zmiany w składzie, duże szanse ma Góralski, który też gra mega ostro.. serio over 1,5 na Kolumbię ? dla mnie głupi bet... James bez formy był najgorszy w meczu z Japonią, przy SFG też Kolumbijczycy dali se wbić bramkę niskim Japońcom.. ja tu widzę sporo słabych punktów, naprawdę typowanie win w tym meczu to zagadka
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
a, no i ważne jest to, że zapowiadają się zmiany w składzie, duże szanse ma Góralski, który też gra mega ostro.. serio over 1,5 na Kolumbię ? dla mnie głupi bet... James bez formy był najgorszy w meczu z Japonią, przy SFG też Kolumbijczycy dali se wbić bramkę niskim Japońcom.. ja tu widzę sporo słabych punktów, naprawdę typowanie win w tym meczu to zagadka
Chodzilo mi o over 1.5 gola w meczu + Kolumbia wygra ????
Mecz z Japonia skomplikowal im sie po czerwonej kartce i straconym golu, Polska jutro tego nie wygra. Szanse obiektywnie 20/20/60
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Co ma analiza do tego....jak wszystko wchodzi po bożemu to wszyscy trafiają i chodzą dumni, nawet dziadki w stsie jak są wybuchy to każdy leży i kwiczy...pewnych rzeczy nie przewidzisz.Dziś by Niemcy wszystkich wywalili..mało brakowało. Ja to szukam smakowitych kąsków, czasami są spore róznice kursowe na dane zdarzenie i takie coś czasem warto atakować. Dziś sts miał na over strzałów celnych 2,5 Szwedów kurs 1,45 a ja znalazłem to samo zdarzenie u innego buka po 1,90 i weszło tuz przed końcem pierwszej połowy
Z analizy. Ktora wykonalem wiedzialem ze Niemcy strzela (oczywiscie traktowac to z dystansem bo kto wiedzial ze dopiero w ostatniej akcji sie to rozstrzygnie ) bylem przekonany o zwyciestwie caly mecz a ze strzelili w ostatniej akcji takie zycie nie ma Co sie rozwodzic Ja wczoraj ogromny plus licze ze dzis nie bedzie gorzej ???? zreszta wczoraj w przerwie Niemiec juz tutaj sie nabijali ze mnie ile to kuponow mi utopi ale taka mentalnosc niektorych na forum
Swoja Droga ja wszystko rozumiem bukmacherka bez sentymentow ale w takim meczu grac na Kolumbie litosci. To juz lepiej odpuscic Taki mecz wedlug mnie niz zyczyc naszej kadrze zle w koncu nie wiadomo kiedy nastepnym razem zagraja na takiej imprezie znowu. Nie umialbym tak zagrac sumienie I wiara w naszych jest za wielka. Wlasnie wyobrazilem sobie obrazek jak Polska Traci gola a jakis Janusz z kuponem sie cieszy mimo ze wynik idzie w swiat I mowia o jego kraju zle w kontekscie sportowym itd po prostu w takich dniach powinnismy sie jednoczyc a nie na sile szukac dziury w calym . Niech pokaza na Co ich stac . Czas zastanowic sie Nad dzisiejszymi typami I przedluzyc dobra Passe
 
adik1992 403,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
brawo Argentyna a może raczej Brazylia. Meczu nie oglądałem ale w 1 secie Brazylia z 20:16 na 23:25 w drugim cały set prowadzili i końcówkę przegrali a w 3 z 17:12 na 21:25 oddali. Ważne że typ wszedł bo już się bałem że będzie tb.
Polska - Australia set z najmniejszą liczbą pkt o39,5 @1,77
Japonia - Kanada set z najmniejszą liczbą pkt o39,5 @1,75
gram to w dublu mocno
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom