>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
czaro82 423,3K

czaro82

Użytkownik
Adik chodziło mi bardziej o to że granica 2pkt to raczej żaden luz, nieneguje typu ani nie była to żadna zaczepka. Korzystam ostatnio z Twoich pomysłów szukając alternatywnych
zakładów, bo masz świetne wyczucie. Pozdrawiam niech Twoja passa trwa nadal.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Buduje jakieś sensowne AKO na dzisiaj. To forum jest, aby sobie pomagać, więc widzę to na razie tak :
1. Kolumbia strzeli gola
2. Federer WIN
3. Anglia - Panama @ over 0,5 gola w 1 poł.
4. Djokovic WIN
5. Siatkówka ???
Narazie mam z tego kurs 3,10 ....
Chciałbym dołożyć coś pewnego na dziś może z siatkówki, albo jak macie jakiś pomysł to dajcie znać, aby dobić ten kupon kursem to 6,00.
Cilic raz w karierze wygrał tylko z Novakiem. Nie potrafi z nim grać, więc 1,65 dla mnie to świetny kurs. Myślałem nad setem Zverev/Zverev, ale ciężko mi to wyczuć...Ma ktoś jakieś jeszcze dwa &quot; pewniaki &quot; na dziś ? ????
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Ja myśle sensownie o Rosji w LN. Wczoraj Francja strasznie przeciętnie z Włochami, w każdym secie prowadzili i łatwo oddawali. Rosjanie pewnie w tym turnieju sobie grają i leją każdego mimo że rozgrywający strasznie przeciętny to siła w ataku i zagrywce jest a i blok stoi na dobrym poziomie
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Nole, jeśli chodzi o siatkę, to dla mnie kurs na Rosję wygląda baardzo zachęcająco, Włosi grają o pietruszkę, oraz na Niemcy jest kurs ponad 3,00 też zbyt wysoki kurs. Wszystko do grania, ale na żywo! ???? (czekać na wyjściowe skłądy)
a na teraz to gram
LOL e-sports
SK telecom - JAG (2. mapa) @2,4 3/10
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Geylang vs Albirex, Singapur pilka nozna, typ: over 4,5 kurs 2,7 (Etoto) do tego dorzucam win Albirex i over 3,5 po kursie 2,1. Mysle ze goscie znowu pewnie zwycięża. Do tego goapodarze maja najwiecej bramek straconych w calej lidze. Nie pozostaje nic innego jak trafiac ;)
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Tylko chyba każdy zapomniał że obecny etap Ligi Narodów w siatkówkę rozgrywany jest we Włoszech i nie wszystkie ekipy przyjechały w podstawowym składzie. To tylko info dla tych którzy stawiaja siatkówkę
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Podziękowania dla Moda z działu siatkówki, mam nadzieje że delikwent który się nie zna na zasadach oraz przy okazji wyzywa userów dostał jakieś upomnienie??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom