>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
... W ramach wieczornego treningu, Adam powinien dzisiaj nakazać obejrzenie tego meczu. Pokazać jak powinno z ich strony wyglądać zaangażowanie, pressing, a także walka o każdy metr boiska gdy wynik staje się nagle niekorzystny. Podwajanie krycia kiedy trzeba, ostra walka w środku po to by ruszyć do rywala i odebrać piłkę jeszcze na jego połowie itp.. itd.. ( muchy w smole :angryyy: )
Gdyby nasze Orły choć w połowie zagrały
z takim charakterem jak Marokańczycy to naprawdę pretensję do nich zmalały by niemalże do zera. Prawda panowie ?
racja, a tak zero walki, zero jeżdzenia na dupie...tylko wakacje, kasa, hotel i lansowanie z tymi zjebanymi zonami i dziewczynami....daremne łajzy
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
aha, jestem za Kolumbią, wyrabane mam na tych gamoni
Laduje ktos grubo w urugwaj I hiszpanie ? Mysle aby puscic za 20 tysiecy
peffki, tylko handel może zagrozić tym peffkom ????
jakiś remis nie zdziwi, ja mam za drobne for fun z bonusa Urugwaj -1.5 po @1.66 ale drobniaki więc nawet jak wtopię to nie odczuje..
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
aha, jestem za Kolumbią, wyrabane mam na tych gamoni
na jednym kuponie zamyka mi Kolumbia z awansem hehe
Polska gra to oglądać i kibicować bo obstawianie na zwycięstwo może dużo nerwów wyrządzić i nie dość że mecz przegrany to kasa wtopiona...
Najpewniejszy bet to był &quot;Polska większe posiadanie piłki&quot; który ładnie wszedł :cool:
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Urugwaj - Arabia
BTS i over 2.5 @3.4
Typ równie zwariowany co te mistrzostwa. Niemcy miały strzelić bramkę, a nawet wygrać, Brazylia miała pyknąć Szwajcarię ponieważ Neymar z Knorrem na głowie jest the best, Anglia miała pokonać spokojnie Tunezję a dostała bramkę i ledwo wygrała, Argentyna miała pyknąć Islandię a dostała bramkę, Kolumbia miała pyknąć Japonię a dostała 2 bramki, Polska miała powalczyć z Senegalem a dostali więc może Arabia strzeli. A mecz pewnie będzie radosny, bo Arabom nie zależy na małym wyniku, dla nich to all-in.
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
⚽ Urugwaj - Arabia
BTS i over 2.5 @3.4
Typ równie zwariowany co te mistrzostwa. Niemcy miały strzelić bramkę, a nawet wygrać, Brazylia miała pyknąć Szwajcarię ponieważ Neymar z Knorrem na głowie jest the best, Anglia miała pokonać spokojnie Tunezję a dostała bramkę i ledwo wygrała, Argentyna miała pyknąć Islandię a dostała bramkę, Kolumbia miała pyknąć Japonię a dostała 2 bramki, Polska miała powalczyć z Senegalem a dostali więc może Arabia strzeli. A mecz pewnie będzie radosny, bo Arabom nie zależy na małym wyniku, dla nich to all-in.
To po Twojej logice juz bardziej warto over 1.5 ht po 2.30 &lt;- Ja w to wchodzę : )
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Gdzieś bomba bedzie.Bramke Arabusy wcisna na bank.Urugwaj się nie będzie spinał na Arabów,a na ostatni mecz z Putinem ???? :bomb:
Chodziło mi, że Urugwaj nie Meksyk ;) A owszem może być bomba, niech się po prostu dzieje, oby nie było nudy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom