>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
D 319

defox

Użytkownik
No tak przylecial na Mastersa z zamiarem przegrania meczu ???? Bo po co nawet probowac wygrac.
Po prostu tak wolny kort to nie miejsce dla niego. Poza tym to ze Sprzedajny Niemiec ostatnio przegral z jakims arabem nie swiadczy o jego formie bo tamten mecz po prostu przehandlowal
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
No tak przylecial na Mastersa z zamiarem przegrania meczu ???? Bo po co nawet probowac wygrac.
Po prostu tak wolny kort to nie miejsce dla niego. Poza tym to ze Sprzedajny Niemiec ostatnio przegral z jakims arabem nie swiadczy o jego formie bo tamten mecz po prostu przehandlowal
Nie napisałem że przyleciał przegrać. Napisałem tylko że dla niego widocznie ważniejsze było houston niż mecz tutaj.
 
psychol32 478,9K

psychol32

Użytkownik
Po pierwsze to chyba nigdy nie byliście na innym kontynencie i nie wiecie co to aklimatyzacja.
Po drugie jak można grać w kierunku kogoś kto dwa dni temu grał finał innego turnieju. Przecież to nie Novak czy Rafa
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Po pierwsze to chyba nigdy nie byliście na innym kontynencie i nie wiecie co to aklimatyzacja.
Po drugie jak można grać w kierunku kogoś kto dwa dni temu grał finał innego turnieju. Przecież to nie Novaka czy Rafa
Nie przegadasz ;)
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ja to Was podziwiam, że to w ogóle czytacie. Przecież tutaj nie ma dnia żeby defox nie znalazł 10 sprzedanych meczów w tenisie i nie wyzwał kilku zawodników. Ktoś kto wymyślił funkcję ignoruj powinien dostać za to specjalne odznaczenie.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Co do kolegi defoxa to niech pisze co chce, natomiast niech rozlicza wszystkie bety a nie tylke te co mu siadly. Jak ktos nie sledzi to jeszcze gotowy pomyslec ze gosc sie zna ????
 
czaro82 466,6K

czaro82

Użytkownik
Co do kolegi defoxa to niech pisze co chce, natomiast niech rozlicza wszystkie bety a nie tylke te co mu siadly. Jak ktos nie sledzi to jeszcze gotowy pomyslec ze gosc sie zna ????
... czekam właśnie na niego aż się wychyli z kolejnymi mądrościami, bo zapomina mu się rozliczać na czerwono jakby zgubił ten kolor
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom