>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Dziś nikt nie gra to spróbuję Dinamo Moskwa na mecz @3 i +1,5 seta @1.90
E: oczywiście chodziło o Dinamo Kazań ale to widać po kursie
 
K 0

kropson1988

Gość
Goffin kolejny agent zamiast 4:0 w drugim secie to sam się połamał i już jest 3:2 i serw młodego . Ehh ten tennis...
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Deportivo i Over 2.5
Deportivo i bts
Over 2.5
Bts
Celta 1x
Celta x
Bts
Bayer bts
Totek win
Over 2.5
Inter i Over 2.5
Ktoś cos podpowie?
 
psychol32 478,9K

psychol32

Użytkownik
O 20 hokej Chińskie Tajpeji kurs spadł z 7 na 5.5 u ruskiego Ja będę śledził live.
RPA niby gospodarz i rok temu ich pokonali ale nie brałbym tego do siebie. Pre grać trochę ryzyko ale jak będą mieli przewagę i obejma prowadzenie to w nich ładuję o ile kurs będzie warty ryzyka
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Ktoś cos podpowie?
Jak dla mnie granie przeciwko Barcelonie to takie wróżenie z fusów, mogą zagrać źle, a mogą zdemolować i każdy o tym wie.
Jeżeli chodzi o Totki to wydaje mi się to dobrym pomysłem. Raczej nie pozwolą sobie na gubienie punktów, świeżość Brighton dawno minęła i jest zmęczenie sezonem.
Co do reszty, nie wiem.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Deportivo i Over 2.5
Deportivo i bts
Over 2.5
Bts
Celta 1x
Celta x
Bts
Bayer bts
Totek win
Over 2.5
Inter i Over 2.5
Ktoś cos podpowie?
Mam podobne rozkminy, ktore wydają mi sie zbyt hmmmm &quot;banalne&quot;? W kazdym razie odpuszczam pre, a jesli chodzi o Tottki to @1.50 nie warto mysle... Gorący teren w Brighton
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
W bardzo oryginalny sposób przeprowadzana jest transmisja z meczu Japonia - Chiny kobiet w SportZone:
Kamera pokazuje w zbliżeniu jedną zawodniczkę i prawie cały czas widzimy tylko ją i prawie nic więcej.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Deportivo i Over 2.5
Deportivo i bts
Over 2.5
Bts
Celta 1x
Celta x
Bts
Bayer bts
Totek win
Over 2.5
Inter i Over 2.5
Ktoś cos podpowie?
W meczu Depo BTS to wydaje sie zbyt pewne i oczywiste. Kursy chyba pospadały. A potem ludzie zawiedzeni, ze nie weszło.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Totek walczy o pudło, stad typ. Skład git.
W meczu celty ostatecznie Over 2.5 i bts
Deportivo i Over 2.5 jeszcze fajny kurs. Czuje odpust przed PK. Gospodarze zagrożeni.
2/1 lekko spróbowałem.
Powodzenia
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
W bardzo oryginalny sposób przeprowadzana jest transmisja z meczu Japonia - Chiny kobiet w SportZone:
Kamera pokazuje w zbliżeniu jedną zawodniczkę i prawie cały czas widzimy tylko ją i prawie nic więcej.
zakochal sie chyba kamerzysta w niej ???? tam mecz , a ten pokazuje jak wlosy poprawia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom