>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
jakie masz pograne?
Pograne mam do połowy +6,5 Cavs. Przy czym nie spodziewałem się takich strat i takiego pogubienia w obronie. Powoli się żegnam z 6,5 ale siedzi jeszcze 13,5 i mam nadzieję, że to mi zrównoważy.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Pograne mam do połowy +6,5 Cavs. Przy czym nie spodziewałem się takich strat i takiego pogubienia w obronie. Powoli się żegnam z 6,5 ale siedzi jeszcze 13,5 i mam nadzieję, że to mi zrównoważy.
mowiles , ze czekasz na strate Cavs i grubiej dajesz na nich ???? ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Pograne mam do połowy +6,5 Cavs. Przy czym nie spodziewałem się takich strat i takiego pogubienia w obronie. Powoli się żegnam z 6,5 ale siedzi jeszcze 13,5 i mam nadzieję, że to mi zrównoważy.
Z takim zaangazowaniem w gre, to tam -50 pkt będzie.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomek80 jarzysz australijska Seabl?
Kusi mnie dzis pograc Gambier po ladnym kursie
Gram tam czesto wlasnie na Gambier jak ich przeciwnik odjedzie,albo linie, bo liga overova.
To pierwsze mecze sezonu, ciężko jeszcze typowac, zaraz obczaje.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Cóż, trzeba pomyśleć nad angielską jutro, nie tu pajacować z Cavsami. Chłopaki bardzo się starają, ale to bardzo, żeby szedł najgorszy scenariusz.
 
jozzy22 674,8K

jozzy22

Użytkownik
Gram tam czesto wlasnie na Gambier jak ich przeciwnik odjedzie,albo linie, bo liga overova.
To pierwsze mecze sezonu, ciężko jeszcze typowac, zaraz obczaje.
Wlasnie wiem ze startuja i troche mnie dziwi tak wysoki kurs dlatego pytam czy jarzysz co tam w tym sezonie
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Może byc ciężko po tak overovych kwartach, ale żal nie spróbować, wiedząc, to co w defensywie grają.
Powyzej 54,5pkt w 3 kwarcie
Cavs-Phila
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom