>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Gra Saric ?
Ja myślę,nad Cleveland, tylko boje sie troche zmęczenia....
Dario Saric (elbow) will play against the Cavs on Friday, and he will be in the starting lineup.
He&#39;s back after missing the last two games. This is the biggest game of the season for the 76ers, so maybe he&#39;s not 100 percent. Plus, his right elbow is his shooting elbow, which means his shot could be affected.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
No to już sam nie wiem co z tymi Cavsami. Chyba przyczaję się na prowadzenie Sixers i pogram handi na Cavs... zawsze zwiększy się szanse ;)
 
psychol32 480,2K

psychol32

Użytkownik
Jednego jestem pewien Cavsom będzie zależało na wygranej by do play-off przystąpić z drugiego miejsca. Wtedy w półfinale konferencji trafią na kogoś z pary Miami/Washington. Toronto/Boston zostaną na ewentualny finał wschodu.
Jak dadzą się wyprzedzić Sixers to prawdopodobnie Boston już w pierwszej rundzie z przewagą parkietu Celtics.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Jednego jestem pewien Cavsom będzie zależało na wygranej by do play-off przystąpić z drugiego miejsca. Wtedy w półfinale konferencji trafią na kogoś z pary Miami/Washington. Toronto/Boston zostaną na ewentualny finał wschodu.
Jak dadzą się wyprzedzić Sixers to prawdopodobnie Boston już w pierwszej rundzie z przewagą parkietu Celtics.
a czemu taki duzy kurs na Cavs ?
 
psychol32 480,2K

psychol32

Użytkownik
a czemu taki duzy kurs na Cavs ?
Bo Sixers grają u siebie, dotrzymują im kroku w tym sezonie i mają całkiem niezło serię. Tak sie zastanawiam czy nie puścić tego z Wolwes i Pelicans by zmniejszyć wkład.
Ponieważ Sixers mają kilkanaście winów z rzędu + ich hala + mieli więcej odpoczynku
Ta seria robi wrażenie ale na kim ją zbudowali?
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Przeczekanie na przewagę punktową Sixers i pogranie handi na Cavs będzie najlepszą opcją za prawdę powiadam. Niech Sixers odjadą na 7-9 punktów i ładuję w Cavs. Oczywiście z umiarem ;)
Bo Sixers grają u siebie, dotrzymują im kroku w tym sezonie i mają całkiem niezło serię. Tak sie zastanawiam czy nie puścić tego z Wolwes i Pelicans by zmniejszyć wkład.
Ta seria robi wrażenie ale na kim ją zbudowali?
Się wie, ale buk musi to jakoś wkomponować w kurs ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom