>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
psychol32 480,2K

psychol32

Użytkownik
Z Chin na ręczną zagrałem Shandong (-1) i Pekin z remisem ako 6.40 ⛔
W singlach za małe kursy by ryzykować
Shandong zawaliło. Pekin rozgromił swojego rywala a kurs na czyste zwycięstwo był ponad 4. Znowu trzeba było grać dogów. Dlatego teraz na live Shanghai 21 za drobne
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Ależ western ciśnie. Chyba zagram over 2.5 d HT, tylko, ze na razie @1.60, więc czekam ????
E: ok, teraz do gry over 2.5 ht @1.90
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
CS: GO
Gambit - Fragsters
2.mapa dla Fragsters @2.47 fortuna
gambit w niecodzienny sposób przegrało swoją najlepsza mapę 14:16 wygrywając pierwsza połówkę 13:2. Czas na mapę Duńczyków, nadal utrzymuje się fajne value na nich więc śmiało korzystam.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
peffki peff na dzisiaj ! Zapraszam ????
Krisu ja cie kocham podan zycie stary, ale prosze cie przestan z tymi &quot;peffkami peff&quot;. Pozniej sie dziwisz, ze ludzie do ciebie z pretensjami wala skoro dajesz im do zrozumienia, ze stawiaja swoja kase na cos co jest pewne.
Zenit moim zdaniem nie wygra dzisiaj.
Niemieckiej drugiej nie ogladam bo to amatorka do kwadratu nie warta mojego czasu.
Schalke OK, Leicester tez choc nie zdziwie sie jak podziela sie punktami z Newcastle. Benitez potrafi ustawic zespol na takie mecze, choc z drugiej strony jak Newcastle straci gola to nie widze dla nich powrotu.
????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Krisu ja cie kocham podan zycie stary, ale prosze cie przestan z tymi &quot;peffkami peff&quot;. Pozniej sie dziwisz, ze ludzie do ciebie z pretensjami wala skoro dajesz im do zrozumienia, ze stawiaja swoja kase na cos co jest pewne.
????
Skoro tak rozumują, to dobrze że selekcja naturalna ich wytnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom