>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Toronto pięknie zaczeło już 1-0 ,zobaczymy czy wygrają 1 golem na tą chwile jest zwrot przy 1 wygranej
 
L 234

lalus85

Użytkownik
I kurs 8,50 i 5,0 na Staszka moge do smieci wsadzic bo po co bylo zamykac jak 20 bylo na johnsona , jak przeciez nie mial prawa nie wygrac
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
No życzę powodzenia bo ja w tenisie jestem słaby ,nieraz zagram go ale przewaznie w dużych szlemach jak Roland garos to próbuje coś ugrać na 1 rundzie ,ale słabo mi idzie,lepiej czuje się w Hokeju
Wieje dziś więc serwis Kanadyjczyka- &quot;Bałkańczyka&quot; nie powinien być taki groźny i jego strzały z F. Marcos umie przytrzymać wymianę i to powinno wystarczyć. Poza tym ostatnio nieźle sobie poczyna. Idę spać, &quot; niech się dzieje wola nieba&quot; Powodzenia!!!
 
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
Halep jak zwykle w męczarniach. Ciekawe kiedy znowu wyląduje w szpitalu. Takie koszty nr1..
Co myślicie o Baghdatisie dziś z Raonicem. Mam go na kilku kuponach, jedno AKO mi kończy. Stawialiście ten mecz? Kanadyjczyk wygrał w tym roku pierwszy raz dwa mecze z rzędu. Chyba Marcos nie da mu się rozpędzić..
Trzeba wiedzieć w jakiej formie jest Raonic by na to odpowiedzieć. Normalnie to takiego Bagiete powinien bez problemu poskładać
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Trzeba wiedzieć w jakiej formie jest Raonic by na to odpowiedzieć. Normalnie to takiego Bagiete powinien bez problemu poskładać
Zgadzam się tylko kiedy Drągal miał formę ostatnio. Chyba jak z Moyą pracował. IW ma wolny hard to powinno być dobrze jednak..
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
pisałes ze konczysz z bukmaherka??;) przeciez ten mecz jest ustawiony do bolu .. rownie dobrze Stakovski moze to wziac zalezy jak sie umowili
Jakoś hce sie odegrać jeszcze przed weekendem o_O
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Steve nie ma BH, tylko słaby slice mu wychodzi a Staszek nie potrafi tego wykorzystać.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Steve nie ma BH, tylko słaby slice mu wychodzi a Staszek nie potrafi tego wykorzystać.
Zaczął myśleć Ukrainiec. Patologie grają, Hurkacz by ich pyknął obu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom