>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nie neguję ale mnie to jakoś średnio przekonuję, Tampa traci dużo goli i często ma stykowe wyniki, a wiadomo jak to jest z dołem tabeli, who know kiedy odpalą :p
Zapowiada się dużo goli jednak Nhl mi nie służy jak widać ty jesteś lepszy odemnie ,masz racje przeważnie te z dołu tabeli lubią wygrywać z liderami ,już nieraz się przekonałem o tym
Libertad 2-0 pięknie overek wchodzi 1,5
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Zapowiada się dużo goli jednak Nhl mi nie służy jak widać ty jesteś lepszy odemnie ,masz racje przeważnie te z dołu tabeli lubią wygrywać z liderami ,już nieraz się przekonałem o tym
Libertad 2-0 pięknie overek wchodzi 1,5
Spokojnie jeszcze cały mecz ;)
Ale się sypie bramek o_O
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Spokojnie jeszcze cały mecz ;)
w Hokeju szybko się wyniki zmieniają ja mma pograne Brendon zwhl Już wide 4 gole w 1 tercji to sie roztrzelali niestety ,bedzie sporo brameczek
Gratulacje
Ja czekam na Vasco da game o 1:30
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
w Hokeju szybko się wyniki zmieniają ja mma pograne Brendon zwhl Już wide 4 gole w 1 tercji to sie roztrzelali niestety ,bedzie sporo brameczek
Gratulacje
Ja czekam na Vasco da game o 1:30
Niema co jeszcze stawiać krzyżyka, tak jak mówisz to NHL, Tampa łatwo nie odpuści a te gole no cóż 1 z kontry 2 piękny nie do obrony a 3 po kiju na farcie także nic specjalnego nie pokazują, Tampa dalej groźniejsza a czasu sporo.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobry wieczór
Zauważyłem strasznie duży kurs w tym meczu
Atletico Tucuman - Club Libertad na over 2,5 i 1,5
Można pograć 1,5 moim zdaniem 2,5 to troche ryzykowne ,al patzrąc na forme Libertad to moz ewpaść a kurs koło 3 na 2,5
Ja osobiście pograłem 1,5 koło 2 a 2,5 można za jakieś 10% Budżetu zagrać a dla odwaznych więcej
Pozdrawiam wszystkich na Forum Użytkowników i życzę miłej nocki
Co Myślicie o koszu z Brazyli na Franca ,Bo real dał zarobić do przerwy grałem z Handicapem na minusowych PK Realu
Dziękuje za wypowiedź do koszykowki bo 1:30 Ciężkie mecze w Libertadores overy powyzej 2,5 we wszystkich meczach ponad 2 dają jak myślicie wpadnie coś over w Cero porento i Vasco z Czile ja bym się skłaniał do Overkow 1,5 we 3 meczykach
libertad 2-0 czyli over 1,5 trafiony w meczu ✅
2,5 nie trafiony za duży kursik był niestety
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Pytalem o Toronto,bo mnie netsy kusily,ale już za pożno. Raptors pewnie to odpusci.
O i OKC grubo idzie, nba to jednak parodia.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Pytalem o Toronto,bo mnie netsy kusily,ale już za pożno. Raptors pewnie to odpusci
Ja się nieznam na nba jedynie co to wczoraj mI REAL DAŁ ZAROBIĆ POŁOWA -2,5 1.77 z fortuny i handi -1,5 po 1.41 z dogrywką ,na tych zarobiłem meczach ale Vienna dała lipy 3-3 i kilka kuponów poszło w śmieci ,na jutro mam dobre mecze z Hokeja Szwajcarja 3 mecze play ofów u siebie na overy 4,5 i 5,5 i handicapy -1,5 ,ale kursy bedą słabe na wygrane to lepiej zhandi pograć albo na gole ja te 2 mecze zagram w ziemniaku a dzisiaj odpuszcze sobie bo niewiem jaki hokej bedzie w ofercie
Pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Moz esię przełamie jeszcze oby dla ciebie strzelił mi gra vasco 1 meczu już jest gol cero portero moze dadza overka 1,5 oby i vasco 1,5 to jak pisałem bea 3 mecze z overami 1,5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom