>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
maggioslc 2,1K

maggioslc

Użytkownik
Ja uważam podobnie, z tym, że na wczesnym etapie rozgrywek można sobie pozwalać na porażki z wrakami ligi typu Memphis, Lakers, Nets itp. Ale teraz im bliżej PO tym te wyniki powinny być normalne i ekipy które muszą wygrywać powinny to robić. Do Denver wrócił Millsap który z Jokiciem naprawdę tworzą fajny frontcourt. Oglądałem 2-3 dni temu(?) spotkanie w Kolorado to masakra co tam Brook Lopez wyprawiał po stronie atakowanego kosza. Ale wiadomo wszystko się może zdarzyć. Co do Nets i wyboru w drafcie. Niższe miejsce wcale nie gwarantuje wyższego wyboru ale to tak już informacyjnie. Powodzenia !
Jednak wyszło po mojemu :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Ten Jordan Thompson to niezly krętacz
Taka jest tenisowa codzienność - dawniej w czelkach, teraz także w ATP ;)
Na jutro można Bagietę zaatakować - grubasek powinien pogonić drągala. Ale to jeszcze muszę przemyśleć, jest trochę czasu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
whl
1:00 Brandon Wheat Kings - Saskatoon Blades -1 1 1.93
Brandon Wheat Kings - Saskatoon Blades 1 1.75
Powinni śmiało wygrać moim zdaniem Medice odpuścić lepiej z Calgary
New York Red Bulls - Tijuana 1 2.36
Vasco da Gama - Universidad de Chile over 1,5 1.36
Vasco da Gama - Universidad de Chile over 2,5 2.15
Newy york wygrał 1 mecz 2-0 u siebie powinni wygrać też
a Vasco licze na dużo goli ,choć z piłki jestem słaby ????
Bet city kursy
Brandon 5-3 ✅
Brandon -1 5-3 ✅
Newy york 3-1 ✅
Vasco 0-1 ⛔
vasco 0-1 ⛔
Kurde nie postrzelali trudno jednak jestem cieńki z piłki ,Hokej mi dobrze wychodzi jak widać :oops:????
Ma ktoś info kiedy wznowją w Chinach o której godzinie bo mma zamrożoną kase z tenisa który miał być o 12a widze Deszcze
Siema Tomek 80 ???? i cała reszta na Forum
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Ale tam się dzieje z liniami,kursami itp w tym meczu, pozniej napisze.
Ustawka,Sasza z ruskiej mafii gra ;)
W unibecie blokada.
Ostatnio miałem under 8,5 bramek w meczu. Przy 4-3 i doliczonym zablokowali zamykanie, poszły 2 bramki w 2 minuty i poszła kasa do kosza.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Tomek, zaatakałem sobie under 71,5 u Twoich rosjanów, bo na over się spóźniłem. Zobaczymy co tam Sasza wymyślił.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomek, zaatakałem sobie under 71,5 u Twoich rosjanów, bo na over się spóźniłem. Zobaczymy co tam Sasza wymyślił.
Niepotrzebnie, bo to co tam z kursami robiki to nie jest nirmalne, linie w przerwie byly over 74,5, po czym spadły do 68,5 ....dlugo by pisać,a nie mogę bo w pracy jestem.
Hcp na gospodarzy w pre -7,5 na live przy remisie +1,5....
Linia w 3 minucie byla 77 bramek, do przerwy 44, i linie dają 68 bramek ????
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Niepotrzebnie, bo to co tam z kursami robiki to nie jest nirmalne, linie w przerwie byly over 74,5, po czym spadły do 68,5 ....dlugo by pisać,a nie mogę bo w pracy jestem.
Hcp na gospodarzy w pre -7,5 na live przy remisie +1,5....
Widzę, że niepotrzebnie ;)
Ile w końcu wpadło?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom