>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomek planujesz coś na nockę z NBA?
No coś pacze, bo nawet ostatnio cos pogrywałem z nba i przyzwoicie szło, tylko się mi piec w domu zepsuł i jeszcze dzis czeka mnie naprawa. Jak znajdę czas to podam cos.
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
kris_nh jedno głupie zdanie, klikasz &quot;ignoruj&quot; i masz problem z głowy a on może sobie pisać ^^
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
No coś pacze, bo nawet ostatnio cos pogrywałem z nba i przyzwoicie szło, tylko się mi piec w domu zepsuł i jeszcze dzis czeka mnie naprawa. Jak znajdę czas to podam cos.
Daj tacie naprawić skoro masz tak mało lat, a Ty zajmij się typami. +)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przecież czasem nawet lepiej przegrać jeden kupon, jako kubeł zimnej wody, bo tak to człowiek sam się trochę nakręca, a potem zdziwienie, jak seria się kończy ;) Sam tak kiedyś miałem, że seria kilku kuponów na ✅, miałem zmniejszyć stawkę, bo wiedziałem, że to nie będzie wiecznie trwać, ale powiedziałem sobie, że od następnego kuponu, a tu oczywiście wskoczył ⛔ Można było wtedy mniej przegrać, ale się człowiek połakomił niepotrzebnie ;)
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Dobry wieczór
Zauważyłem strasznie duży kurs w tym meczu
Atletico Tucuman - Club Libertad na over 2,5 i 1,5
Można pograć 1,5 moim zdaniem 2,5 to troche ryzykowne ,al patzrąc na forme Libertad to moz ewpaść a kurs koło 3 na 2,5
Ja osobiście pograłem 1,5 koło 2 a 2,5 można za jakieś 10% Budżetu zagrać a dla odwaznych więcej
Pozdrawiam wszystkich na Forum Użytkowników i życzę miłej nocki
Co Myślicie o koszu z Brazyli na Franca ,Bo real dał zarobić do przerwy grałem z Handicapem na minusowych PK Realu
Dziękuje za wypowiedź do koszykowki bo 1:30 Ciężkie mecze w Libertadores overy powyzej 2,5 we wszystkich meczach ponad 2 dają jak myślicie wpadnie coś over w Cero porento i Vasco z Czile ja bym się skłaniał do Overkow 1,5 we 3 meczykach
over 1.5 w meczu Tucumanczy któraś z drużyn &quot;szczeli&quot; bo mi się kursy nie zgadzają ????
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Nocka od szefa także można już rozliczać ⛔:cool:
Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators
over 6.5
@2.30
Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators
Nikita Kucherov (TB)
@2.40
Montreal Canadiens - Dallas Stars
Dallas over 3.5
@2.15
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
over 1.5 w meczu Tucumanczy któraś z drużyn &quot;szczeli&quot; bo mi się kursy nie zgadzają ????
W całym meczu 1,5 obojętnie kto stzreli nie jako drużyna
Przepraszam nie napisałem dokładnie mój błąd over 1,5 był 1.50 przed meczykiem a 2,5 2.60 we wszystkich meczach pozostałych overy 2,5 są ponad kursy 2 a 1,5 to kolo 1.50
ja bym się skłaniał do Hokeja whl Brendon 1 - 1 kurs na -1 1.93 a tampa bay -1 1.70 tezsie nadnimi zastanawiam ,chociaż niegram NHL TO dzisiaj spróbuje sobie
 
S 431

strike

Użytkownik
Sousa serwis przedszkolaka. Przy serwisie Raonica próbuje lobować dwu metrowego chłopa. Co mnie podkusiło by na niego zagrać ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Coś marnie wyglada Libertad chyba będzie mało goli ,nie jestem szpecem od piłki ale czuje w czile over 1,5 nawet 2,5 kurs kolo 2.20 ,Niewiem czemu oni tak słabo grają ,ale Brazylijskie potrafią dużo stzrelać drużyny i CZilijskie mam nadzieje ż ew tamtym meczu posypią sie gole:oops::rolleyes:
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
NBA dziś luźno, Lakers i Pelikany plus jakieś handi Toronto. Liga powoli wkracza w faze normalnych wyników
Z jednej strony piszesz, że czas na normalne wyniki ale logiki tu w tym nie ma. Denver walczy o PO, oni muszą taki mecze jak z Lakers wygrywać bo na Zachodzie ścisk niesamowity i tu naprawdę nie ma już czasu na żadne porażki i każdy mecz jest na wagę złota. Pelicans po 1,45? Niby powinni, chociaż ja do nich nigdy zaufania nie mam, a już po takim kursie to kompletnie. A toronto? Oni i tak skończą regular na 1 miejscu więc czy na takie mecze z Nets będą się spinać? Nie byłbym taki pewny. Ale powodzenia. Każdy z Twoich meczy odpuściłem.
 
maggioslc 2,1K

maggioslc

Użytkownik
Z jednej strony piszesz, że czas na normalne wyniki ale logiki tu w tym nie ma. Denver walczy o PO, oni muszą taki mecze jak z Lakers wygrywać bo na Zachodzie ścisk niesamowity i tu naprawdę nie ma już czasu na żadne porażki i każdy mecz jest na wagę złota. Pelicans po 1,45? Niby powinni, chociaż ja do nich nigdy zaufania nie mam, a już po takim kursie to kompletnie. A toronto? Oni i tak skończą regular na 1 miejscu więc czy na takie mecze z Nets będą się spinać? Nie byłbym taki pewny. Ale powodzenia. Każdy z Twoich meczy odpuściłem.
Jak dla mnie w NBA schemat działania, że ktoś &quot;musi&quot; nie działa. Denver jak dla mnie wyjazd a dom to dwie inne bajki. Co do reszty to Brooklyn równie dobrze może iść w dół tabeli aby lepsze rozstawienie w drafcie mieć ale co ja tam wiem.
Zobaczymy za kilka godzin.
Konstruktywna własna opinia zawsze na propsie, więc dzieki ! ????
 
S 431

strike

Użytkownik
Sousa serwis przedszkolaka. Przy serwisie Raonica próbuje lobować dwu metrowego chłopa. Co mnie podkusiło by na niego zagrać ????
Rao teraz sie DFami połamał. Dawno tak żenującego meczu obu zawodników nie oglądałem. Straszny ból dla oczu.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Jak dla mnie w NBA schemat działania, że ktoś &quot;musi&quot; nie działa. Denver jak dla mnie wyjazd a dom to dwie inne bajki. Co do reszty to Brooklyn równie dobrze może iść w dół tabeli aby lepsze rozstawienie w drafcie mieć ale co ja tam wiem.
Zobaczymy za kilka godzin.
Konstruktywna własna opinia zawsze na propsie, więc dzieki ! ????
Ja uważam podobnie, z tym, że na wczesnym etapie rozgrywek można sobie pozwalać na porażki z wrakami ligi typu Memphis, Lakers, Nets itp. Ale teraz im bliżej PO tym te wyniki powinny być normalne i ekipy które muszą wygrywać powinny to robić. Do Denver wrócił Millsap który z Jokiciem naprawdę tworzą fajny frontcourt. Oglądałem 2-3 dni temu(?) spotkanie w Kolorado to masakra co tam Brook Lopez wyprawiał po stronie atakowanego kosza. Ale wiadomo wszystko się może zdarzyć. Co do Nets i wyboru w drafcie. Niższe miejsce wcale nie gwarantuje wyższego wyboru ale to tak już informacyjnie. Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom