>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
verno 685,2K

verno

Znawca - Hokej
Rosja/OAR - Niemcy
Obie drużyny strzelą 2 bramki
@2.60
W tym meczu nie ma nic lepszego do zagrania, Niemcy zaskakują a 2 bramki to nie jest coś niemożliwego, imo value ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
verno 685,2K

verno

Znawca - Hokej
Ale przepaść, jak oglądam NHL z ang komentarzem ogląda się świetnie a &quot;nasi&quot; komentatorzy to jakaś parodia, zamiast po prostu&quot; komentować&quot; i wprowadzać jakieś emocje to oni nawijają jakieś historie z przed lat albo statystyki jakby z kartki czytali..
 
czaro82 429,5K

czaro82

Użytkownik
Ale przepaść, jak oglądam NHL z ang komentarzem ogląda się świetnie a &quot;nasi&quot; komentatorzy to jakaś parodia, zamiast po prostu&quot; komentować&quot; i wprowadzać jakieś emocje to oni nawijają jakieś historie z przed lat albo statystyki jakby z kartki czytali..
... mnie akurat wypadło dzisiaj oglądać to na niemieckim eurosporcie z racji tego że jestem chwilowo w Koeln, tutaj jest dopiero dramat zero znajomości tematu, jedyne co da się od razu wyczuć to podnietę panów ze studia no bo &quot;szwaby&quot; w końcu w finale
 
verno 685,2K

verno

Znawca - Hokej
... mnie akurat wypadło dzisiaj oglądać to na niemieckim eurosporcie z racji tego że jestem chwilowo w Koeln, tutaj jest dopiero dramat zero znajomości tematu, jedyne co da się od razu wyczuć to podnietę panów ze studia no bo &quot;szwaby&quot; w końcu w finale
Jeszcze 2 tercje cierpienia ????
 
D 319

defox

Użytkownik
Para Santonja @ 3.10, polecam. W 1 secie byla blisko ale nie pyklo, w drugim juz ladnie poleciala po ~4.9, w 3 tez da rade
 
jankoo 29

jankoo

Użytkownik
Para Santonja @ 3.10, polecam. W 1 secie byla blisko ale nie pyklo, w drugim juz ladnie poleciala po ~4.9, w 3 tez da rade
Wlasnie ja zlapalem po 4 za fajne pieniadze mysle ze powinno wejsc spokojnie
 
czaro82 429,5K

czaro82

Użytkownik
... twój typ po 2 bramki mam również pograny pod koniec 1 tercji po kursie @ 3.55 więc się wcale nieobrażę niech siądzie cokolwiek ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom