>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Fajna ta Bośniacka liga, w meczu lidera over 0.5 był @5 w 85 minucie strzelił przeciwnik, po czym 2 minuty później lider na 1:1....
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
czyli dziś awans Juve ????

Typ na dziś powyżej. Śmiało stawiać domy, ja gram za koncówkę 900 zł z b.a.h, bo resztę 9k wypłaciłem i dalej walcze w onibet. Jak wejdzie, a wejdzie to będę na dobitkę dokładał w b.a.h do kolejnej wypłaty ????
To forma dowartościowania siebie podając kwoty wypłat? Gdzie byłeś na nartach też już pisałeś. Napisz jeszcze, że jeździsz tym BMW i parkujesz na miejscach dla niepełnosprawnych, bo Cię stać. Słoma z butów.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
cuprum juz pokazuje swoje miejsce w szeregu ???? ???? w ligach juniorów nie ma takich serii. prowadzili 10:7 i oddają na 10:16. 9 punktów pod rząd :p:p. niema tu innej opcji niż pusovia 3:0. jak po drugiej stronie mają takich klaunów to mimo tego że są to pusvovia to na spokojnie ich pojadą
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
cuprum juz pokazuje swoje miejsce w szeregu ???? ???? w ligach juniorów nie ma takich serii. prowadzili 10:7 i oddają na 10:16. 9 punktów pod rząd :p:p. niema tu innej opcji niż pusovia 3:0. jak po drugiej stronie mają takich klaunów to mimo tego że są to pusvovia to na spokojnie ich pojadą
jednego seta wezmą @1,92 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom