>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Widzi ktoś kursy na Hsieh w meczu z Radwańską? 4.14 na mecz. No chyba kogoś nieźle powaliło. Za chwile pobieram za podówjną stawkę. Przecież Hsieh jak zagra tak jak dzisiaj z Muguruzą to bierze to gładko.
Radwańska przegrywa cały czas, może bezpieczniej w tym kierunku ? ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
O co chodzi w tym kursie na Wawrinkę? Ja rozumiem że to nie ta dyspozycja, ale bez przesady ;) Powinien oddać max jednego seta amerykańcowi. Moim zdaniem będzie 3:0. Jak się zapatrujecie?
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Widzi ktoś kursy na Hsieh w meczu z Radwańską? 4.14 na mecz. No chyba kogoś nieźle powaliło. Za chwile pobieram za podówjną stawkę. Przecież Hsieh jak zagra tak jak dzisiaj z Muguruzą to bierze to gładko.
Hsieh to nie ten level żeby dwa tak dobre mecze zagrać pod rząd. Jak Radwańska dała radę Tsurenką to z Tajpejką nie powinna mieć co robić.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Verdasco powinien wygrać w 5, co uważacie ?
Nie grałbym tego za żadne skarby, choć sentyment mam do niego, bo od jego meczu z Rafą w półfinale AO &#39;09 zacząłem interesować się tenisem. To jest też celebryta, wiek już taki, że tym bardziej się bawi na tych turniejach, presji na wynik nie ma, jak dla mnie nie opłaca się go grać i tyle ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom