>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
jednak Kicker baaam!! nowy mistrz kortow twardych rodzi sie na naszych oczach;) ???? D pokonał Lacko wiec jest lepszy tez od Raonica z pewnoscią
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mi sie wydaje że dziś Muguruza leci, ostatnio miała jakiś uraz i kreczowała. W pierwszym meczu tez nie wyglądała najlepiej dlatego oprócz ako które podałem wcześniej granego grubiej, ostrożniej gram jeszcze Hsieh wygra @5,2 i +1,5 seta @2,59✅
jeden set już jest teraz pora na drugi i mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mi sie wydaje że dziś Muguruza leci, ostatnio miała jakiś uraz i kreczowała. W pierwszym meczu tez nie wyglądała najlepiej dlatego oprócz ako które podałem wcześniej granego grubiej, ostrożniej gram jeszcze Hsieh wygra @5,2 i +1,5 seta @2,59
✅ ✅ ✅ GSM Hsieh jak tylko zobaczyłem tą parę to wiedziałem że pogram na Hsieh, już dawno nie byłem pewien tak typu i przeczucie nie zawiodło,
teraz jeszcze pora na halep i będzie hattrick bitych fawotryek
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hsieh wygrała ze zdobywczynią Rolanda czy Wimbledonu.
Czy WTA to jeszcze poważne rozgrywki?!
Nie no hahahaha ja nie mam nic do niej, Broń Boże. Chinka z taj pej zagrała najlepiej jak potrafiła, ale to co się dzieje w kobiecym tenisie to jest niepojęte.
Najlepszy obrazek, gdy Hsieh dawała drugi serwis 100km/h, a Muguruza w siatkę albo aut...
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Hsieh wygrała ze zdobywczynią Rolanda czy Wimbledonu.
Czy WTA to jeszcze poważne rozgrywki?!
Nie no hahahaha ja nie mam nic do niej, Broń Boże. Chinka z taj pej zagrała najlepiej jak potrafiła, ale to co się dzieje w kobiecym tenisie to jest niepojęte.
Najlepszy obrazek, gdy Hsieh dawała drugi serwis 100km/h, a Muguruza w siatkę albo aut...
Muguruza od początku sezonu ma problem i słabo wygląda więc dla mnie większa niespodzianka jest porażka konty niż hiszpanki a chinka potrafi przebijać i to dziś wystarczyło na słabo ruszajaca się garbine
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Widać, że Novak ma problemy zdrowotne. Nie wkłada całej siły w uderzenia i La Monf bedzie mógł robić to, co najlepiej umie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom