>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
A
Ronaldo co tam będziesz cisnął na wyspach?? To jest zajebista sprawa, jedziesz, nie dość, że pracujesz i dobrze zarabiasz to jeszcze na buku kręcisz interesa ????
Widoki jak w dupie. ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Robie dubla I szukam czego do u215 w Bostonie. Maccabi sciska?
Up: zdecydowanie brzydszy;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja czekam na USA W NOCY Z HOKEJA i coś wymyśle na niego bo teraz to jest tragedja ????
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Panowie w meczu Arsenalu coś puszczacie? Powiem szczerze ze ja skusiłem się typ z działu na Crystal - Arsenal:
powyzej 2 goli, 3 kartek i 10 rogów kurs 4,40
Wygląda super, tyle że jeśli dali taki typ to mocno śmierdzi ale po takim kursie spróbuję. Macie jakieś propozycje jak jeszcze to ugryźć?
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Traktowaliscie kiedys buka nie jako dodatkowy zarobek, tylko cash back?
Wpadla mi stowa I plaszcz Sie zwrocil, a za Maccabi jesli wejdzie - zwroca Sie dzisiejsze bary. Popatrzmy ;)
 
D 319

defox

Użytkownik
Panowie w meczu Arsenalu coś puszczacie? Powiem szczerze ze ja skusiłem się typ z działu na Crystal - Arsenal:
powyzej 2 goli, 3 kartek i 10 rogów kurs 4,40
Wygląda super, tyle że jeśli dali taki typ to mocno śmierdzi ale po takim kursie spróbuję. Macie jakieś propozycje jak jeszcze to ugryźć?
jak nazwya sie ten zaklad bo nie moge znalezc?
ok mam
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Traktowaliscie kiedys buka nie jako dodatkowy zarobek, tylko cash back?
Wpadla mi stowa I plaszcz Sie zwrocil, a za Maccabi jesli wejdzie - zwroca Sie dzisiejsze bary. Popatrzmy ;)
Tak pod warunkiem, że codziennie zadajesz sobie to pytanie i się rozliczasz, bo dzisiaj zwrócił się płaszcz, a jutro oddasz dom ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Tak pod warunkiem, że codziennie zadajesz sobie to pytanie i się rozliczasz, bo dzisiaj zwrócił się płaszcz, a jutro oddasz dom ????
Dlatego zawsze stawiam na wynajem :V
PS. Jutra przeciez nie ma :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom