>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Było się kilka razy zobaczyć jak angole grają wyścigi koni ;)
Ja jak wszedlem (mam 24 lata) to ledwo drzwi zamknalem, a juz typ lecial pytac o dowod ???? Sami dziadkowie w punkcie jarający się własnie wspomnianymi wyścigami. Powiedz mi, a grales cos? Chodzi mi m.in. o ich ubogą ofertę na piłke nożna i to, ze nie mozna mieszac dyscyplin. Gdzies znalazlem na necie, ze niby maszyna ktora tam stoi, wplacasz kase i grasz sam sobie kupon. Potrzebuje info na temat tego.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie no nie spotkałem się z gośćmi pytającymi o ID.
Nie wiem jak z mieszaniem dyscyplin bo grałem tylko piłkę i to przeważnie singlami, ale w tych wszystkich angolskich bukach (lad, wh, fred, paddy) jak wchodzisz do lokalu to przeważnie stoją w widocznym miejscu te maszyny. Wrzucasz funty i masz normalny kredyt, gdzie sobie wybierasz typy, stawki i co chcesz. Z ich obsługą myślę poradziłby sobie przeciętny 10latek, gdyby mógł ????
Oferta rzeczywiście nie jest najlepsza, na pewno w porównaniu do b365, nie ma sporo meczów niszowych, które bet ma. No ale jak wejdziesz w mecz to jest sporo różnorakich typów zakładów
Z resztą jak jesteś w UK to chyba nie jest duży problem zrobić i zweryfikować na siebie konto w b365, gdzie masz co ci się podoba.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Nie no nie spotkałem się z gośćmi pytającymi o ID.
Nie wiem jak z mieszaniem dyscyplin bo grałem tylko piłkę i to przeważnie singlami, ale w tych wszystkich angolskich bukach (lad, wh, fred, paddy) jak wchodzisz do lokalu to przeważnie stoją w widocznym miejscu te maszyny. Wrzucasz funty i masz normalny kredyt, gdzie sobie wybierasz typy, stawki i co chcesz. Z ich obsługą myślę poradziłby sobie przeciętny 10latek, gdyby mógł ????
Dodam, ze w ustawieniach(symbol trybika/nakretki), zmienisz I jezyk na polski I tutejsze dziwaczne kursy na europejskie. Dyscypliny mozesz laczyc, a oferta na pilke nie odstaje od standardowych ziemniakow. Gram czasem, mnostwo tu tego.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Jestem drugi tydzień w Anglii, nie mam jeszcze konta bankowego a właściwą pracę zaczynam 2 stycznia ???? narazie tylko sprzątam itp. Konto na 365 założyłem ale by było w pełni zweryfikowane to potrzebuje dokument potwierdzający adres zamieszkania - w moim wypadku będzie to właśnie wyciąg konta bankowego.
To jutro ide i podchodzę do maszyny. Najwyżej poproszę o pomoc jak nie ogarnę. Ostatnio byłem pierwszy raz, wszedłem do betfreda i wyszedłem bo nie wiedziałem co i jak. Myślałem, że tylko u nich tak to wygląda. Jednak w ladbrokes to samo. Jednak tam usiadłem i zagrałem jakieś kupony bo głupio było wyjść ???? jeden nawet wszedł choć typy nie były te które zamierzałem jak wyszedłem z domu ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Jestem drugi tydzień w Anglii, nie mam jeszcze konta bankowego a właściwą pracę zaczynam 2 stycznia ???? narazie tylko sprzątam itp. Konto na 365 założyłem ale by było w pełni zweryfikowane to potrzebuje dokument potwierdzający adres zamieszkania - w moim wypadku będzie to właśnie wyciąg konta bankowego.
To jutro ide i podchodzę do maszyny. Najwyżej poproszę o pomoc jak nie ogarnę. Ostatnio byłem pierwszy raz, wszedłem do betfreda i wyszedłem bo nie wiedziałem co i jak. Myślałem, że tylko u nich tak to wygląda. Jednak w ladbrokes to samo. Jednak tam usiadłem i zagrałem jakieś kupony bo głupio było wyjść ???? jeden nawet wszedł choć typy nie były te które zamierzałem jak wyszedłem z domu ????
Pierwszym razem tez uzupelnialem te
Jestem drugi tydzień w Anglii, nie mam jeszcze konta bankowego a właściwą pracę zaczynam 2 stycznia ???? narazie tylko sprzątam itp. Konto na 365 założyłem ale by było w pełni zweryfikowane to potrzebuje dokument potwierdzający adres zamieszkania - w moim wypadku będzie to właśnie wyciąg konta bankowego.
To jutro ide i podchodzę do maszyny. Najwyżej poproszę o pomoc jak nie ogarnę. Ostatnio byłem pierwszy raz, wszedłem do betfreda i wyszedłem bo nie wiedziałem co i jak. Myślałem, że tylko u nich tak to wygląda. Jednak w ladbrokes to samo. Jednak tam usiadłem i zagrałem jakieś kupony bo głupio było wyjść ???? jeden nawet wszedł choć typy nie były te które zamierzałem jak wyszedłem z domu ????
Symbol kluczy :p
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Jestem drugi tydzień w Anglii, nie mam jeszcze konta bankowego a właściwą pracę zaczynam 2 stycznia ???? narazie tylko sprzątam itp. Konto na 365 założyłem ale by było w pełni zweryfikowane to potrzebuje dokument potwierdzający adres zamieszkania - w moim wypadku będzie to właśnie wyciąg konta bankowego.
To jutro ide i podchodzę do maszyny. Najwyżej poproszę o pomoc jak nie ogarnę. Ostatnio byłem pierwszy raz, wszedłem do betfreda i wyszedłem bo nie wiedziałem co i jak. Myślałem, że tylko u nich tak to wygląda. Jednak w ladbrokes to samo. Jednak tam usiadłem i zagrałem jakieś kupony bo głupio było wyjść ???? jeden nawet wszedł choć typy nie były te które zamierzałem jak wyszedłem z domu ????
Ronaldo co tam będziesz cisnął na wyspach?? To jest zajebista sprawa, jedziesz, nie dość, że pracujesz i dobrze zarabiasz to jeszcze na buku kręcisz interesa ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom