>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
psychol32 424,4K

psychol32

Użytkownik
Zamykam, bo pan fonfe tak każe, największy nieudacznik forum...
150% zysku ✅
Co za typ zamiast 400% to bierze 150. Zero przekonania do tego co gra.
Jedyny plus to taki że wreszcie zaczął grać w Korei tak jak mu wczoraj wytłumaczyłem.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Siema.
Carreno-Anderson wynik po 6 gemach w I secie? 3:3 @2.05
Troche strach grać coś w stronę tego ogórka Carreno, ale po takim kursie warto spróbować.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Siema.
Carreno-Anderson wynik po 6 gemach w I secie? 3:3 @2.05
Troche strach grać coś w stronę tego ogórka Carreno, ale po takim kursie warto spróbować.
W 1 turnieju, do tego towarzyskim? To już chyba wolałbym pograć w stronę Hiszpana niż coś takiego. Anderson łeb jak sklep i czasami sam się przełamywał, a teraz może na kompletnej wyjebce podejść do meczu
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
W 1 turnieju, do tego towarzyskim? To już chyba wolałbym pograć w stronę Hiszpana niż coś takiego. Anderson łeb jak sklep i czasami sam się przełamywał, a teraz może na kompletnej wyjebce podejść do meczu
Różnie może być, ale o serwis Andersona nie martwiłbym się zbytnio, a grać cokolwiek na Carreno.. No tak niezbyt, chyba, że jak piszesz - Kevin sam się złamie i na returnie będzie udawał Isnera, bo na moje to i return Andersona jest o wiele groźniejszy, a sam kurs na Carreno bardzo zaniżony.
Ps. Wiem, że to towarzyski, ale nałóg wygrał ????
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Co za typ zamiast 400% to bierze 150. Zero przekonania do tego co gra.
Jedyny plus to taki że wreszcie zaczął grać w Korei tak jak mu wczoraj wytłumaczyłem.
a co mu takiego tłumaczyłeś może i ja skorzystam?
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
hej znawcy hokeja w rozgrywkach miedzynarodowych w przypadku gdy jeden zespól ma dwa punkty poniewaz wygrał po dogrywce a drugi dwa poniewaz przegrał dwa po dogrywce wyzej jest ten ze zwyciestwem po dogrywce ? jak wyglada kolejnosc w przypadku takiej samej liczby punktów ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom