>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ale to na STSie, innych bukmacherów nie słyszałem historii.
Jeżeli byłbyś stratny i miał podkładkę (regulamin) na kilka stówek (wiadomo dla nich to grosze przy jednorazowym, ale sądzę że sporo osób skorzystało z tego błędu) to byś nie anulował tego? Wiadomo że tak zrobią, wystarczająco wczoraj czytałem o idiotycznie zlimitowanych kontach na LV, więc czemu mieliby w tym przypadku odpuścić? Na bank mają straty z tego powodu i jak będą chcieli to cofną lub dadzą ujemne saldo.
 
piotrex007 101K

piotrex007

Użytkownik
Jeżeli byłbyś stratny i miał podkładkę (regulamin) na kilka stówek (wiadomo dla nich to grosze przy jednorazowym, ale sądzę że sporo osób skorzystało z tego błędu) to byś nie anulował tego? Wiadomo że tak zrobią, wystarczająco wczoraj czytałem o idiotycznie zlimitowanych kontach na LV, więc czemu mieliby w tym przypadku odpuścić? Na bank mają straty z tego powodu i jak będą chcieli to cofną lub dadzą ujemne saldo.
Może i cofną, masz rację, ale to nie oznacza też automatycznie, że zachowają się jak STS i będą straszyć sądami. Mogą zrobić np. Tak jak całoroczny i dać ujemne saldo, a potem z własnej woli je wyzerować. Nie zgodzę się z tym, że wiele osób skorzystało na tym. Pomijając godzinę spotkania, gdzie nie jest to godzina szczytu, sceptycyzm, obawiający się nawet tu na forum, że zwrot na 100%. Nie mówię, że tak zrobią, po prostu taka sytuacja jeszcze u nich mi się nie zdarzyła. A mam prawo wierzyć, że zachowają się inaczej niż STS. Niezliczoną ilość razy mieli już awarię serwera podczas np. Ligi Mistrzów i żadnej rekompensaty nie miałem z tego powodu, że wpłaciłem tam specjalnie, żeby zagrać i nie miałem takiej możliwości. Taką samą awarię zaliczyli raz w lvbet, ale tam dostałem następnego dnia maila z przeprosinami i rekompensatą w postaci freebetu. I tak lepiej bym wyszedł mając możliwość zagrania na LM, bo akurat typy miałem trafne, a freebeta przegrałem, ale chodzi właśnie o wizerunek. STS go i tak poprawił w ostatnim czasie, mają rzadziej awarie strony w środku dnia, nowy design strony lepiej działa. Nie zmienia to jednak faktu, że na LM, czy inne wydarzenia bałbym się wpłacić, obawiając się powtórki z rozrywki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piotrex007 101K

piotrex007

Użytkownik
Zakład bez ryzyka 29 PLN, niby strona teraz działa ale nie da rady obstawić bo serwer przeciążony
No to słabo, jak teraz serwery przeciążone, a to chyba nie dla wszystkich bonus, bo ja nic nie dostałem ???? Więc jedli bonus dla wybranych potrafi im przeciążyć serwer, to nie mam pytań ????
 
madman01 13,6K

madman01

Użytkownik
No to słabo, jak teraz serwery przeciążone, a to chyba nie dla wszystkich bonus, bo ja nic nie dostałem ???? Więc jedli bonus dla wybranych potrafi im przeciążyć serwer, to nie mam pytań ????
Nie gralem tam z pol roku dzisiaj wszedlem na poczte a tu bonus, nie wplacilem jeszcze tych 29, chcialem najpierw sprawdzic czy strona im smiga a tu lipa wiec chyba nie skorzystam tego bonusu bo co to za bonus skoro nie mozna nic obstawic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom