>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Co to znaczy EGB ???? ?
http://openodds.com/egb-esports-review/
Czyzby nie bylo tego zakladu na bet365?.Chyba ze ja slepy jestem ????
Mecz się chyba trochę opóźnił, a na becie nie przesuwają godziny rozpoczęcia meczu i zdarzenie znika z oferty po wyznaczonej godzinie. Chyba, że jest jakiś major lub jakieś ważniejsze mecze, to wtedy wisi live. Na EGB jeszcze zdążyłem, bo było lekko ponad minutę do zamknięcia oferty.
Na Uni też tego niema, jak ktoś ma w ofercie może mi tylko informacyjnie powiedzieć jaki jest kurs na Pride +1.5 bo jak na moje są w stanie zabrać tylko 1 mapę maksymalnie.
Player Pride will win one map - 1.914
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Pobieram novosibirsk 2,5- ze Skra + do dubla typ z CS&#39;a i mamy AKO 3.15 good luck
✅✅
Dzięki za typ na novosibirsk a mi HAVU weszło, teraz jeszcze czas na polskie orły i wieczorem AVANGAR
Więcej o meczach CS ostatni post tutaj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/counter-strike-global-offensive-temat-ogolny.126751/page-18#post-6574221
@edit: szkoda tego pride czyżby Presja przeciwników ich przerosła? Szkoda przegrywają nawet force Heroic. Zobaczymy co będzie na Nuke ale to pick Duńczyków więc raczej lepiej nie będzie :/
 
verno 734K

verno

Znawca - Hokej
Przecież to co zrobił minise to jakiś żart, wglądało to jakby specjalnie to zrobił żeby zakończyć mapę, każdy by to trafił.. ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Przecież to co zrobił minise to jakiś żart, wglądało to jakby specjalnie to zrobił żeby zakończyć mapę, każdy by to trafił.. ????
Właśnie co druga akcja tak wygląda, jakby specjalnie chcieli jak najszybciej skończyć mecz i dostać w dupsko. Jakby grali bez infa, wystawiają się plecami w miejsce, gdzie chwilę temu padł ktoś z ich drużyny. Wychodzą jeden po drugim przeciwnikom pod celownik, przegrywają 1 na 3 na typa z upsem i w ogóle sobie nie pomagają i się nie coverują. Dziwny mecz, bo gdyby grali na serio to na pewno by to tak nie wyglądało ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Właśnie co druga akcja tak wygląda, jakby specjalnie chcieli jak najszybciej skończyć mecz i dostać w dupsko. Jakby grali bez infa, wystawiają się plecami w miejsce, gdzie chwilę temu padł ktoś z ich drużyny. Wychodzą jeden po drugim przeciwnikom pod celownik, przegrywają 1 na 3 na typa z upsem i w ogóle sobie nie pomagają i się nie coverują. Dziwny mecz, bo gdyby grali na serio to na pewno by to tak nie wyglądało ????
Dokładnie dlatego nie rozumiem co jest powodem tak słabej dyspozycji. Aimowo nie odstawiają zbyt mocno. Grają jakby byli jacyś sparaliżowani
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom