>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
3 mapa będzie, jak pistolety przegrali to już raczej bez szans na powrót
Prawda, ale przegrali głupio dwie rundy + pistolety po zmianie stron
Plus teraz dali sobie tak głupio odbić na tym forcie ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Polecam sobie zobaczyc ostatnia pilke w meczu Rzeszowian badz Podkarpatian z Resovii
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Kompletnie sobie na tym nuke nie poradzili ???? Mam nadzieję, że zgodnie z tym co pisałeś na train pokażą się lepiej od rywali ???? Chociaż na inferno tak jednostronnie wcale nie było wg mnie, wynik też taki zakłamany jak na nuke
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Kompletnie sobie na tym nuke nie poradzili ???? Mam nadzieję, że zgodnie z tym co pisałeś na train pokażą się lepiej od rywali ???? Chociaż na inferno tak jednostronnie wcale nie było wg mnie, wynik też taki zakłamany jak na nuke
Czy ja wiem czy 8:0 po T to nie jest dominacja? ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Czy ja wiem czy 8:0 po T to nie jest dominacja? ????
Na inferno nie do końca, tym bardziej że sam zaznaczyłeś w analizie, że to powinno być easy ???? Po CT nie pograli jakoś świetnie ;) Na train może zadecydować nożówka i wybór stron ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Z Avangar oba zespoły przegrały traina, Havu do 13, Tricked do 10.... gówno z tego wynika ????
No tak jak pisałem, raczej zadecyduje strona po której zaczną ???? Wg mnie strona CT ma przewagę jeżeli wygrają pistolety, bo tak to różnie może być ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Zdecydowanie łatwiej po CT, ale jak się ugra 3-4 po TT to też trudno jak pistoletów się nie ugra.
Czy wreszcie zauważą, że na B powinni stać min. w 2? ????
Z 5-1 do 5-5 bo zagrali dwa force bez powodu... te rushe na B są irytujące
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom