>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
On tylko żartował, za to ty błądzisz, bo nazywasz obywateli Finlandii Finami.
Pora wejsc w metryczki zawodnikow. Czy mieszkaja w Finlandii czy tylko z niej pochodza i sa Finami na obczyznie :p
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Pora wejsc w metryczki zawodnikow. Czy mieszkaja w Finlandii czy tylko z niej pochodza i sa Finami na obczyznie :p
Dlatego następnym razem nie poprawiaj innych kiedy sam nie masz racji.
Aleksib - Aleksi Virolainen - Finlandczyk rosyjskiego pochodzenia, nie żaden Fin.
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Tak, poprawnie. Tak samo jak Tajlandczycy i Tajowie, obie formy poprawne ale odnoszą się do czego innego ???? Było już wałkowane :d
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Ja to mam farta, rano myślałem o over 5.5 w meczu Toronto, nie dałem rady wrócić przed meczem do domu i juz 5 bramek w 1 tercji ???? ...
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
tak samo jak Chlopacy, wystarczy.
Finlandczyk jest to obywatel Finlandii jako państwa, niezależnie od tego czy jest on narodowości fińskiej, a więc czy jest Finem. Fin to właśnie członek narodu fińskiego, który nie musi ani być obywatelem Finlandii, ani mieszkać na jej terytorium, choć powszechnie przyjęło się nazywać Finami po prostu mieszkańców Finlandii.
Istnieje również przymiotnik finlandzki, który jest całkowicie poprawną i normatywną formą, ale nie jest tożsamy z przymiotnikiem fiński. Finlandzki odnosi się wyłącznie do Finlandii jako państwa (np. finlandzki parlament).
A następnym razem trochę dystansu zalecam ???? Zarządzam end of (off)topic ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Typ ryzykowny...
Gram bo Limoges, pewny awans. Partizan,zmieniło trenera, widzę duze szanse.
Partizan 2.70
Do przerwy 51:42 super.
Ja to mam po kursie 3,5 na live z Zalgirisem, na piwo zarobiłem,a litewska patologia domowa, dość wrażen dostarczyła, cza zamykać.
Partizan gra bardzo słabo w obronie,ale powinno być ok, powidzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Najważniejsze entry, ale xarte może być potrzebny na nuke&#39;u
Zobaczymy co będzie na nuke, ważne żeby nie przegrali obu pistoletów. Na inferno po stronie CT mieli wygrane pistolety i oddali głupio ten bombsite B. Ciekawe po której stronie HAVU zacznie na nuke, bo nie ma co ukrywać że ta mapa to pod CT stworzona IMO
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Zobaczymy co będzie na nuke, ważne żeby nie przegrali obu pistoletów. Na inferno po stronie CT mieli wygrane pistolety i oddali głupio ten bombsite B. Ciekawe po której stronie HAVU zacznie na nuke, bo nie ma co ukrywać że ta mapa to pod CT stworzona IMO
mouz na Finałach ECS pokazywali coś zgoła innego ???? 9:6 6:2 13:2 i 8:7 po T ????
Grywa ktoś w CS:GO? Jakie rangi/faceit lvl macie? :p
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
mouz na Finałach ECS pokazywali coś zgoła innego ???? 9:6 6:2 13:2 i 8:7 po T ????
Grywa ktoś w CS:GO? Jakie rangi/faceit lvl macie? :p
Mouz to akurat jest wyjątek ???? Dobrze o tym wiesz, że tę mapę mieli opanowaną niemal do perfekcji ????
W CS:GO nie grałem praktycznie w ogóle, za to w 1.6 rąbałem namiętnie po kilka h dziennie za gimbazy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom