>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Nozna, Brazylia, za godzine.
PARANA @ 1.65
PARANA do przerwy i koniec @ 2.30
Gospodarze już właściwie bez szans na utrzymanie w lidze, Parana potrzebuje punktów jak wody do awansu. Polecamm.
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Że jak....kurs na Malage był juz 100, szkoda ich,ale widać bylo brak Nedovica.
W 1xbet maksymalny kurs jaki moze byc to 21. Potem kursy na wygrana znikaja. W becie to i pewnie 200bys znalazl ???? co nie zmienia faktu ze to co zrobil zalgiris to kryminal. Ale ostatnia akcja piekna
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nozna, Brazylia, za godzine.
PARANA @ 1.65
PARANA do przerwy i koniec @ 2.30

Gospodarze już właściwie bez szans na utrzymanie w lidze, Parana potrzebuje punktów jak wody do awansu. Polecamm.
Ja spróbuje 2,5 w takim razie dziękuje???? ????
Santa Cruz PE - Parana over 2,5 1.85
Parana over 1,5 1.75
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Nozna, Brazylia, za godzine.
PARANA @ 1.65
PARANA do przerwy i koniec @ 2.30

Gospodarze już właściwie bez szans na utrzymanie w lidze, Parana potrzebuje punktów jak wody do awansu. Polecamm.
Polecam grać tą lige na rogi, ja tam fajnie czesze, bardzoooooooo rzadko jest under 10.
Z reguły na całą kolejkę jest 1 mecz ponizej 11 rogów.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Na jutro chce uderzyc takie meczyki z fortuny
Panten 1.68,Jesenice 1.28,kometa 1.37,sokołow 1.30 i Hodonin 1.15 ako ponad 4.40 za 100
i 500 Jesenice,Hodin i Sokolow ako-1.91
Czy cos macie tak ako koło 2 mi styknie z Fortuny bo chcem tą wygraną przeznaczyć na kupony i te meczyki wydają się spoko
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Teraz Astralis z Envy powinni dać sobie rade z Device
Envy grało jak równy z równym z SK, więc nie byłbym taki pewny tego. Astralis mecz po meczu, a to też nie musi wpłynąć pozytywnie, tym bardziej po takiej porażce. Jak dla mnie no bet, chyba że będzie coś około @2 na Astralis, ale bardziej spodziewam się marnego @1.5 czy coś takiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom