>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Po co tworzysz historie, które są nieprawdziwe ?
Jak znajdziesz i zacytujesz, że tak napisałem to usunę dziś konto, ale jak nie....to Ty usuniesz ?
Masz jaja to zrobić kozaczku ?
nie chce mi się szukać, nie pamiętam co pisałeś dokładnie, ale rozliczałeś na plus przed czasem przegrany typ, podobnie dzisiaj zapominasz że w sporcie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie
konta nie usunę, bo nie ma takiej opcji, poproś moderację to się przychylę do twojej prośby, bo i tak już go nie potrzebuję
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
nie chce mi się szukać, nie pamiętam co pisałeś dokładnie, ale rozliczałeś na plus przed czasem przegrany typ, podobnie dzisiaj zapominasz że w sporcie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie
Nigdy nie napisałem, że jak ktoś przegra to usunę konto. Nie znajdziesz takiego wpisu, więc nie wymyślaj bzdur.
W meczu Dimitrova napisałem, ze nie ma takiej siły, żeby Isner to odrobił z 5:2 z dużym poczuciem humoru ? Tego już nie pamiętasz ? Bułgar totalnie sprawę zawalił i przyznałem, że to jest coś niezwykłego.
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
nie chce mi się szukać, nie pamiętam co pisałeś dokładnie, ale rozliczałeś na plus przed czasem przegrany typ, podobnie dzisiaj zapominasz że w sporcie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie
konta nie usunę, bo nie ma takiej opcji, poproś moderację to się przychylę do twojej prośby, bo i tak już go nie potrzebuję
ojojoj, po co tak ostro panowie, potrzebujemy na tym forum fachowców, a nie strzelców. Wyluzujcie i skupcie się na dobrych typach i dostarczeniu kasiorki kolegom z forum ;)
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
nie sprzeczajcie sie , nie obrazajcie sie , lepiej patrzcie ile mozna zarobic grajac codziennie stala stawką przeciwko masowkom forumowym itp ???? Dania u21, under w Irlandii, -1,5 Zaksa , masowka tez szla na over Belgia vs Japonia ????
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Ogląda ktoś mecz Irlandii z HORIZON ? UPC ?? Bo nie wiem czy to mój komputer jest już za stary na przekazy ON-Line czy to UPC ma badziewny przekaz mój internet 55mb/s
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witam
Mnie LUGANO PRZEKRĘCIŁO 2-1 prowadzić na 8 min i przegrać 2-4 ,trudno n ajutro puszczam hokeje kilka meczy za wszystko ide odebrać kupon 1 bo wszedł czechy over u 21 i trochę nie straciłem
Ale LUGANO MNIE WYCYCKAŁO 2 kupony :mad:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom