>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Jak.mnie irytuje na Pinbecie ze takie mecze typu Mladenovic Rybarikova gdzie jest nagle zwrot akcji sa od razu blokowane i nie mozna obstawiac siedze i odswiezam od 15 minut z nadzieja ze dadza postawic na Mladenovic a to H do D
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Jak.mnie irytuje na Pinbecie ze takie mecze typu Mladenovic Rybarikova gdzie jest nagle zwrot akcji sa od razu blokowane i nie mozna obstawiac siedze i odswiezam od 15 minut z nadzieja ze dadza postawic na Mladenovic a to H do D
Ale show tu kręcą niezłe, już na jedną i drugą ponad @5 latało.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Teraz jak widze co sie dzieje to sie ciesze ze nie postawilem bo bym.nerwy zszarpal .ale jak.wygra Mladenovic to.i tak.bede zalowal
Ja złapałem po @3.75 i zrobiłem Cash jak latał kurs około @1.20, ale takiego cyrku to się nie spodziewałem.
E: Odłamała, haha ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie sie.
Czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle.
Czy kwit na szali właśnie chwieje sie...
Czy ona wlaśnie łamie sieeeeeee!
Polecam ten kawalek z rana przed rozpoczeciem grania. Pozdro WTA haha
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja złapałem po @3.75 i zrobiłem Cash jak latał kurs około @1.20, ale takiego cyrku to się nie spodziewałem.
E: Odłamała, haha ????
To fajna sprawa ten cashout szczegolnie u kobiet kiedy te kursy sie zmieniaja czesto . Ja niestety tylko na picnbet gram i tego tam.nie ma..cos czuje ze Mladenovic to wygra
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Kusi mnie Schwartzman po 1,95 xD. Ten Zverev - 4 rakieta świata jakoś mnie nie przekonuje, Haase po 4.10 też źle nie wygląda ???? . Ktoś się wypowie?
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Kusi mnie Schwartzman po 1,95 xD. Ten Zverev - 4 rakieta świata jakoś mnie nie przekonuje, Haase po 4.10 też źle nie wygląda ???? . Ktoś się wypowie?
Obejrzyj kilka gemów i zobacz któremu śpieszy się na samolot, ostatnio się sprawdza -.-.
E: Jak ta Mladenovic nie robi tego celowo, to powinna skończyć kariere ????
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Mlada jest 10 WTA i ma dopiero 24 lata, weźmie sobie dobrego trenera i jeszcze może powalczyć nawet o szlemy.
Psychika nigdy nie była jej mocną stroną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom