>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Kolejna noc, kolejny over 5.5 - Rangers vs Devils @1,91. Lundqvist dzisiaj ma pajacować na bramie, ale nie wiadomo czy przez cały mecz. Diabły grają miniumum veteranow, ze świeżakiem na bramie. Troche nie rozumiem, dlaczego w tym meczu over 5.5 ma najwiekszy kurs z wszystkich z 1:00, no to sie okaże ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Rok temu na tym etapie sezonu real uwalił mi 15k tracąc bramkę w 93 minucie na 2-2 z Levante czy kimś takim... Oby dzisiaj mi tego znowu nie zrobili na 3.5k ...
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Ten sędzia nie jest zbyt rozrzutny z kartkami, ciekawe jak dzisiaj, a tak wgl, gdzie to grałeś?
To w totolotku bo mało jest opcji na kartki live, może masz rację ale Real bez szału więc obstawiam wynik stykowy co daję trochę fauli a jak Betis strzeli to już wgl może się zaostrzyć ????
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Ja polecam każdą opcje na rożne Realu. Moim zdaniem można grubo wchodzić, Real będzie się meczył, a cały mecz tylko wrzuca i wrzuca
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Bhambri 5 piłek meczowych przy swoim serwisie przy 6:5, w tie-breaku 5-2 --&gt; 5-7 i teraz się łamie w pierwszym gemie. Ładnie poustawiał mecz
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Fiorentina ⛔
Napoli ✅
BTS ⛔
zuchman za tą Fiorę to mi wisisz hajs jakby co. Takie rozliczanie pre to wiesz, ::zoltakartka:.
Samego meczu nie widziałem, ale jeśli faktycznie zostali z zerową liczbą celnych strzałów to nie zamierzam tego komentować. Chievo grające tu z 2 tyg temu miało kilka mocnych akcentów podobnie na przeciw Szczęsnemu.
Śmieje się od dwóch dni trzech dni z ludzików którzy rozliczają zakłady w 10 czy dwudziestej minucie meczu. Ja postanowiłem być lepszy i rozliczan zakłady przed rozpoczęciem spotkania :cool:
Wczoraj postawiłem na over w meczu wilków, ale okazało się że zyro wychodzi w pierwszej jedenastce i przekreślilen zakład z góry. Dzisiaj zobaczyłem skład Juve i myślałem ze spokojnie jedna strzela, ale znowu jakaś czerwona kartka się pojawiła itp.
Grasz na własną odpowiedzialność!!! Hehe ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom