>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
dracond 75K

dracond

Użytkownik
To wejdzie z tego powodu, że mam to na taśmie, a moją taśmę w 93 minucie utopił Lyon : D
Ktos dzis pytal co moze go utopic na tasmie i pisalem ze wroze arsenal i ewentualnie lyon. Obydwa zepsuly dzien ???? szkoda ze ja nie zapytalem czego nie brac. Moze by mnie ktos od vardaru odwiodl...
Kij z tym biore AKO Marsylie z Turkami over 1,5 w meczu za 1,65 i bts lazio za 1,3
Dzieki Eszkej za typ, ale nie bede gral przeciw niemieckiej druzynie, ktora gra u siebie. IMO za hardkorowe to jest :)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
szkoda ze ja nie zapytalem czego nie brac. Moze by mnie ktos od vardaru odwiodl...
A co tam pograłeś? Bo ja, że Vardar strzeli i paradoksalnie teraz jak 0:3 przegrywają to Zenit może odpuścić i może uda im się tą jedną chociaż strzelić ;)
 
K 0

kiwajakotako

Użytkownik
Ktos dzis pytal co moze go utopic na tasmie i pisalem ze wroze arsenal i ewentualnie lyon. Obydwa zepsuly dzien ???? szkoda ze ja nie zapytalem czego nie brac. Moze by mnie ktos od vardaru odwiodl...
Kij z tym biore AKO Marsylie z Turkami over 1,5 w meczu za 1,65 i bts lazio za 1,3
Dzieki Eszkej za typ, ale nie bede gral przeciw niemieckiej druzynie, ktora gra u siebie. IMO za hardkorowe to jest ????
nie graj na siłę, bo odgrywanie się daje często odwrotne skutki. Zagraj za stawkę piwa w sklepie: jeden, góra 2 zakłady. Idzie weekend, będziesz miał wiele okazji do rewanżu
 
dracond 75K

dracond

Użytkownik
nie graj na siłę, bo odgrywanie się daje często odwrotne skutki. Zagraj za stawkę piwa w sklepie: jeden, góra 2 zakłady. Idzie weekend, będziesz miał wiele okazji do rewanżu
Panie, spokojnie, ja lata temu oduczylem sie grac &quot;na emocje&quot;. Tzn czasami mi sie zdarzy ale nigdy za jakies wieksze stawki. Teraz for fun chcialem cos puscic dla przyjemnego ogladania. Na weekendzie i tak zrobie z tego x10, chyba ze znowu dam sie wypuscic na Vardar :) albo Napoli jak wczoraj :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom