>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Czuje ze Słowenia dziś sprawi niespodziankę
Przeczucie było dobre. Nie myślałem ze aż tak ich zleją. W meczu z Niemcami sieni udało, bo tam tylko shroder coś gra. Słowenia oprócz wyjściowej 5, ma wartościowych zmiennikow. Przeczucie mówi, że przegrają finał z Serbia bo wątpię żeby kacapa udało się pokonać poraz drugi Serbów. Dlatego,ze Słowenia nie przegrała meczu,wiec w końcu musi się to zdarzyć. Ale tak grająca Słowenia to na prawdę mocna drużyna. Dragic, już godnie żegna się z reprezentacją, ale tak tego nie zostawi.
Wiem,ze się to nie liczy ale mam nadzieje ze ktoś zaufał mojemu przeczuciu. Pozdrawiam
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Nie wiesz jak się zwykle tutaj kończą wszelkie lokaty, lokomytywy (teraz chyba trzeba dodać do tego też &quot;chałupy&quot; hehe) i tym podobne? Bukmacherka niektórych jeszcze nie nauczyła pokory także nie zdziw się jak te &quot;domy&quot; zostaną potopione ????
Ja to wiem co piszesz, a piszesz madre rzeczy. Spodziewalem sie tylko jakis blyskotliwych ripost zeby posmiac albo racjonalnych argumentow to moze sam bym spróbował Senegal, bo kurs zaczyna sie robic miodny
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
To, co gra Arsenal, to dramat.
A to jakas nowosc? :) to bylby klub uwielbiany przez graczy gdyby buki ich tak nie faworyzowaly. Arsenal rok w rok gra dobrze, plasuje sie wysoko w PL, zatem musza cos wygrywac po dordze, bo punktow za darmo nie dostaja, ale kursy na nich sa zawsze lipne. A jak juz ktos sobie zrobi wycieczke na nich i wrzuci do jakiejs tasmy to akurat uwala. No i jak ich tu kochac?
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Przeczucie było dobre. Nie myślałem ze aż tak ich zleją. W meczu z Niemcami sieni udało, bo tam tylko shroder coś gra. Słowenia oprócz wyjściowej 5, ma wartościowych zmiennikow. Przeczucie mówi, że przegrają finał z Serbia bo wątpię żeby kacapa udało się pokonać poraz drugi Serbów. Dlatego,ze Słowenia nie przegrała meczu,wiec w końcu musi się to zdarzyć. Ale tak grająca Słowenia to na prawdę mocna drużyna. Dragic, już godnie żegna się z reprezentacją, ale tak tego nie zostawi.
Wiem,ze się to nie liczy ale mam nadzieje ze ktoś zaufał mojemu przeczuciu. Pozdrawiam
z dupy masz te argumenty, Rosja w tym turnieju zaskakuje na plus i zawsze w nich wierzylem, co do Serbow nie graja nic specjalnego i z kim by slowenia nie miala grac w finale jest dla mnie faworytem, nie dlatego, ze pokonala hiszpanow ale dlatego, ze gra zajebiscie skuteczny basket w ofensywie.
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
No Arsenal nie będzie grał o &quot;drobne&quot; w lidze europy jak za samo utrzymanie w PL mają 10x tyle hasu co na tym etapie. Dzisiaj wszystkie angielskie topią, everton 0:3, Arsenal dzisiaj max remis, wystarczy spojrzeć na skład, szykują się na mecz z Chelsea. Brawo Koln
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
z dupy masz te argumenty, Rosja w tym turnieju zaskakuje na plus i zawsze w nich wierzylem, co do Serbow nie graja nic specjalnego i z kim by slowenia nie miala grac w finale jest dla mnie faworytem, nie dlatego, ze pokonala hiszpanow ale dlatego, ze gra zajebiscie skuteczny basket w ofensywie.
Za to Twoje argumenty to esencja. Czym Rosja zaskakuje? Jednym chłopem? Jutro Serbia ich zleje. Chcesz graj Rosję skoro w nich tak wierzysz. Powodzenia.
Trójki w końcu nie będą wpadły na takim procencie. Dziś zagrali kapitalnie, jeśli to powtorza będą mistrzami. I weź chłopie nie atakuj, tylko jakieś kontr argumenty podaj. Konkretne. Ja zagrałem i się udało. Bez odbioru
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom