>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Ja pisze rzeczy oczywiste więc nie ma o czym dyskutować. Polska to to samo albo jeszcze gorzej jak ATP, zwykła fikcja i gnebienie obywateli. Wstyd tu mieszkać i pracować (tylko z przymusu) Żałuję że nie wyjechałem na sortowanie śmieci jak była okazja w UK, bądź do Włoch do zbierania winogron
patrzac na Twoje aroganckie wpisy my tez zalujemy
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
czego nie wiem? a jak juz piszesz na temat Balcerowicza to powinienes wiedziec jaki plan i na kogo polecenie wprowadzil (aha tak na marginesie to nie byl jego plan nawet) i w jakim celu. Jesli chodzilo o bukmacherke poszla kasa zeby uchwalic ustawe wyrzucajaca zagraniczne podmioty z rynku, z automatami jest jak piszesz.
To, ze posel za duzo gadal to posrednio napisalem w poprzednim poscie, o krytyce 500 plus, ktora doprowadzi kraj do jeszcze wiekszego dlugu publicznego jak i wyprowadzenia niewyobarazalnych kwot z KGHM Polska Miedz poza granice kraju. Byl nie wygodny tak samo jak Petelicki, juz nie chce mi sie pisac o tym jak nasze nasze najlepsze sluzby przemycaly z Afganistanu dragi, ale to nie chat na takie rozmowy.
Jego gadanie i tak by nic nie dało bo służby to nie służby w naszym kraju, to ich sprawki które opisywał ten poseł i chodziło o to aby nie darł japy przed opinią publiczną. I dalej myślcie że PiS i PO to co innego. W tym kraju nikt niezależny nie otworzy nowej czystej parti. Ten kraj musi upaść aby powstać na nowo
Dziwi mnie to że żyje ten poseł Sumiński z co jest taki odważny tyle że on spraw posła z Kukiz nie porusza (musi też agent)
Już koniec komentarzy na temat pseudo kraju pod nazwą Polska (nie myślcie że to wolna Polska) wolno to tu charowac aż do tyrki i się nie wychylać bez układu
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
rozliczam Rumunow w kosza na ⛔ fajnie pograli w 1 kwarcie, mialem nadzieje, ze sprawia niespodzianke jak rowniez Finowie u siebie z Francuzami, a i rywal nie z tej polki co zaby.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Ja pisze rzeczy oczywiste więc nie ma o czym dyskutować. Polska to to samo albo jeszcze gorzej jak ATP, zwykła fikcja i gnebienie obywateli. Wstyd tu mieszkać i pracować (tylko z przymusu) Żałuję że nie wyjechałem na sortowanie śmieci jak była okazja w UK, bądź do Włoch do zbierania winogron
z Twojego posta wynika, ze ja pisze rzeczy nie oczywiste, kazda wypowiedziana kwestie mozesz sobie sprawdzic w internecie, a raczej Ty pisales o jakichs domyslach z mafia w tenisie, nie powiem, ze tak jest badz nie bo nie zaglebialem sie w temat, a i najlepsze sa te Twoje podsumowania, &quot;przeciez Ty nic nie wiesz&quot; ????
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Co jakiś czas pojawia się taka ameba umysłowa, która twierdzi, że wie wszystko o np. tenisie, potem przegrywa (podobno) tysiące, jak na Barty, kłócą się z innymi, a na koniec i tak proszą o pewne typy. Typowe XD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom