>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Ja pisze rzeczy oczywiste więc nie ma o czym dyskutować. Polska to to samo albo jeszcze gorzej jak ATP, zwykła fikcja i gnebienie obywateli. Wstyd tu mieszkać i pracować (tylko z przymusu) Żałuję że nie wyjechałem na sortowanie śmieci jak była okazja w UK, bądź do Włoch do zbierania winogron
patrzac na Twoje aroganckie wpisy my tez zalujemy
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
czego nie wiem? a jak juz piszesz na temat Balcerowicza to powinienes wiedziec jaki plan i na kogo polecenie wprowadzil (aha tak na marginesie to nie byl jego plan nawet) i w jakim celu. Jesli chodzilo o bukmacherke poszla kasa zeby uchwalic ustawe wyrzucajaca zagraniczne podmioty z rynku, z automatami jest jak piszesz.
To, ze posel za duzo gadal to posrednio napisalem w poprzednim poscie, o krytyce 500 plus, ktora doprowadzi kraj do jeszcze wiekszego dlugu publicznego jak i wyprowadzenia niewyobarazalnych kwot z KGHM Polska Miedz poza granice kraju. Byl nie wygodny tak samo jak Petelicki, juz nie chce mi sie pisac o tym jak nasze nasze najlepsze sluzby przemycaly z Afganistanu dragi, ale to nie chat na takie rozmowy.
Jego gadanie i tak by nic nie dało bo służby to nie służby w naszym kraju, to ich sprawki które opisywał ten poseł i chodziło o to aby nie darł japy przed opinią publiczną. I dalej myślcie że PiS i PO to co innego. W tym kraju nikt niezależny nie otworzy nowej czystej parti. Ten kraj musi upaść aby powstać na nowo
Dziwi mnie to że żyje ten poseł Sumiński z co jest taki odważny tyle że on spraw posła z Kukiz nie porusza (musi też agent)
Już koniec komentarzy na temat pseudo kraju pod nazwą Polska (nie myślcie że to wolna Polska) wolno to tu charowac aż do tyrki i się nie wychylać bez układu
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
rozliczam Rumunow w kosza na ⛔ fajnie pograli w 1 kwarcie, mialem nadzieje, ze sprawia niespodzianke jak rowniez Finowie u siebie z Francuzami, a i rywal nie z tej polki co zaby.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Ja pisze rzeczy oczywiste więc nie ma o czym dyskutować. Polska to to samo albo jeszcze gorzej jak ATP, zwykła fikcja i gnebienie obywateli. Wstyd tu mieszkać i pracować (tylko z przymusu) Żałuję że nie wyjechałem na sortowanie śmieci jak była okazja w UK, bądź do Włoch do zbierania winogron
z Twojego posta wynika, ze ja pisze rzeczy nie oczywiste, kazda wypowiedziana kwestie mozesz sobie sprawdzic w internecie, a raczej Ty pisales o jakichs domyslach z mafia w tenisie, nie powiem, ze tak jest badz nie bo nie zaglebialem sie w temat, a i najlepsze sa te Twoje podsumowania, &quot;przeciez Ty nic nie wiesz&quot; ????
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Co jakiś czas pojawia się taka ameba umysłowa, która twierdzi, że wie wszystko o np. tenisie, potem przegrywa (podobno) tysiące, jak na Barty, kłócą się z innymi, a na koniec i tak proszą o pewne typy. Typowe XD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom