>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Zdradzę wam tajemnice ustawiania meczów
Ludzie, ba organizację które to robią nie potrzebują ogrywać buka, Te mafię mają tyle pieniędzy że palą nimi w piecu
Oni sami otwierają bukmacherow , kasyna itp budują miasta
Czasy ustawiania meczów się skończyły i robią to zwykle pionki co kilka mln $ to majątek
Tu chodzi o pranie brudnych pieniędzy na mega kwoty
Gracz za podporządkowanie się dostaje kopertę i ochronę. I to wszystko, a ATP nic nie zrobi bo co może..kazdy boi się o swoje życie a woli dostać kopertę z kasą z więc to wyciszaja a wręcz pomagają
To tak jak w Polsce z mafią WSI i seryjnym samobójca, to spotkało św pamięci Posła z Parti Kukiza i nikt się nie odezwał w jego obronie, bo tu nikt nie podskoczy, a on mówił głośno o tej ustawie hazardowej i walkach na polskiej gieldzie gdzie oszustwa sa widoczne jak na ręku i w naszej ustawie hazardowej to samo
Miliardy złotych rządzą a ludzkie życie nie ma nic do gadania
idz z tym do gazety skoro masz jakies dowody z tym tenisem no chyba, ze to Twoje domysly, niestety po czesci musze sie z Twoim wywodem na temat posla i tego co sie z nim stalo zgodzic, ale to nie poszlo do konca jak piszesz o wyprowadzanie kasy z bukmacherki a o krytyke 500 plus i wyprowadzanie na lewo pieniedzy z KGHM
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
idz z tym do gazety skoro masz jakies dowody z tym tenisem no chyba, ze to Twoje domysly, niestety po czesci musze sie z Twoim wywodem na temat posla i tego co sie z nim stalo zgodzic, ale to nie poszlo do konca jak piszesz o wyprowadzanie kasy z bukmacherki a o krytyke 500 plus i wyprowadzanie na lewo pieniedzy z KGHM
Gdzie mam pójść ? Jak żaden prokurator ba poseł nie odwazy sie publicznie odezwać na ten temat, oni tylko poruszają tematy zastępcze
Polskie służby, milicja itp to fikcja, oni są tylko o gmebienia pionków czyli nas aby budżet Polski się zgadzał w tym i ich wypłaty (budżetowka)/
Spójrz kogo się w tym kraju rozlicza za przestępstwa, zwykle pionki co czasami przyfarcily kilka baniek, a wszyscy wiemy że rocznie na lewo wyprowadza się 10-tki mlrd złotych, Balcerowicz itp to są zwykli księgowi wielkiej Mafi a on był prezesem NBP itp (wiele innych osób) z czasu coś powiedzą i tyle. Oni sa nietykalni (cwaniaki z przed 1989)
A w ustawie hazardawej chodzi o monopol na automaty dla firmy z usa , a konstrukcje umowy gdzie cały zysk idzie wprost do operatora z usa (kwota wielu mlrd pln) a Polskie Państwo nic z tego nie ma. Właścicielem firmy z USA jest cwany komuch z Polski
Nawet tego nie wiesz, a posła zabili dla tego że mówił o tym głośno, bo dowody są ale nikt się tym nie zajmie bo w Polsce są same słupy a nie służby i prokuratura
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Gdzie mam pójść ? Jak żaden prokurator ba poseł nie odwazy sie publicznie odezwać na ten temat, oni tylko poruszają tematy zastępcze
Polskie służby, milicja itp to fikcja, oni są tylko o gmebienia pionków czyli nas aby budżet Polski się zgadzał w tym i ich wypłaty (budżetowka)/
Spójrz kogo się w tym kraju rozlicza za przestępstwa, zwykle pionki co czasami przyfarcily kilka baniek, a wszyscy wiemy że rocznie na lewo wyprowadza się 10-tki mlrd złotych, Balcerowicz itp to są zwykli księgowi wielkiej Mafi a on był prezesem NBP itp (wiele innych osób) z czasu coś powiedzą i tyle. Oni sa nietykalni (cwaniaki z przed 1989)
A w ustawie hazardawej chodzi o monopol na automaty dla firmy z usa , a konstrukcje umowy gdzie cały zysk idzie wprost do operatora z usa (kwota wielu mlrd pln) a Polskie Państwo nic z tego nie ma. Właścicielem firmy z USA jest cwany komuch z Polski
Nawet tego nie wiesz, a posła zabili dla tego że mówił o tym głośno, bo dowody są ale nikt się tym nie zajmie bo w Polsce są same słupy a nie służby i prokuratura
czego nie wiem? a jak juz piszesz na temat Balcerowicza to powinienes wiedziec jaki plan i na kogo polecenie wprowadzil (aha tak na marginesie to nie byl jego plan nawet) i w jakim celu. Jesli chodzilo o bukmacherke poszla kasa zeby uchwalic ustawe wyrzucajaca zagraniczne podmioty z rynku, z automatami jest jak piszesz.
To, ze posel za duzo gadal to posrednio napisalem w poprzednim poscie, o krytyce 500 plus, ktora doprowadzi kraj do jeszcze wiekszego dlugu publicznego jak i wyprowadzenia niewyobarazalnych kwot z KGHM Polska Miedz poza granice kraju. Byl nie wygodny tak samo jak Petelicki, juz nie chce mi sie pisac o tym jak nasze nasze najlepsze sluzby przemycaly z Afganistanu dragi, ale to nie chat na takie rozmowy.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
czego nie wiem? a jak juz piszesz na temat Balcerowicza to powinienes wiedziec jaki plan i na kogo polecenie wprowadzil (aha tak na marginesie to nie byl jego plan nawet) i w jakim celu. Jesli chodzilo o bukmacherke poszla kasa zeby uchwalic ustawe wyrzucajaca zagraniczne podmioty z rynku, z automatami jest jak piszesz.
Ja pisze rzeczy oczywiste więc nie ma o czym dyskutować. Polska to to samo albo jeszcze gorzej jak ATP, zwykła fikcja i gnebienie obywateli. Wstyd tu mieszkać i pracować (tylko z przymusu) Żałuję że nie wyjechałem na sortowanie śmieci jak była okazja w UK, bądź do Włoch do zbierania winogron
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom