>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
nie pamietam juz kiedy Cilic stracil tyle razy podanie w jednym meczu
Ponadto trzeba dodac, ze mial swoj udział w wojnie na balkanach, w postaci mocnych forhandowych uderzen w przeciwnika
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Cilic ma powiązania z bałkańska mafią, od dawna to wiedzą Janki z sts-ow, a wy nie wiecie...
Śmieszkuj śmieszkuj. On i Troicki mieli bana w tym samym czasie, popatrz czasami co ten pastuch z Serbii wyprawia na meczach ????
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Panowie miałem w meczu fnatic - Immortals over 26,5 rund skończyło się 16-10 a fnatic od stanu 1-7, ugrało 3 rundy farcik
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Pisalem poważnie
O jakim Banie mówisz ?
No oboje byli zawieszeni przez ATP Troicki chyba nawet na 2 lata z tego co pamiętam.Tylko nie wiem czy to było za szprycowanie się czy za ustawki, oficjalnie była wersja że to zawieszenie za szpryce ale to mogło mieć jakieś powiązania tak z tego co kojarzę na szybkości to za ustawianie ostatnio Wayne Odesnik dostał dożywotniego bana od ATP
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Cilic sie osmiesza jak taki zawodnik moze stracic 9 razy serwis z przebijakiem
On to sprzedał ! A Schwartzman też znany z fixow w który wygrywa z pozycji doga. Ostatnia seria jego fixow to ta w Kanadzie, gdzie zrobili 3-4 fixy z jego udziałem pod rząd
Mają rozmach ......

 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
No oboje byli zawieszeni przez ATP Troicki chyba nawet na 2 lata z tego co pamiętam.Tylko nie wiem czy to było za szprycowanie się czy za ustawki, oficjalnie była wersja że to zawieszenie za szpryce ale to mogło mieć jakieś powiązania tak z tego co kojarzę na szybkości to za ustawianie ostatnio Wayne Odesnik dostał dożywotniego bana od ATP
Pamiętam Wayne Odesnika. Oni Tych większych nazwisk nie zawieszają na długo i wyciszaja
Tyle że to jest oszustwo a Ban na grę to nie kara, za to powinien być kryminał minimum 20 lat !!! I przepadek całego majątku
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Pamiętam Wayne Odesnika. Oni Tych większych nazwisk nie zawieszają na długo i wyciszaja
Tyle że to jest oszustwo a Ban na grę to nie kara, za to powinien być kryminał minimum 20 lat !!! I przepadek całego majątku
To wtedy mogliby ich szantażować &quot;jeżeli nie oddacie meczu, przykładowo krecz lub złe samopoczucie to nasz ekspert wypowie się, że przykładowo kilka spotkań temu mecz był sprzedany&quot;. Każdy kij ma dwa końce.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
ATP to najgorszy burdel świata, to co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie
WTA nigdy nie splamilo tego białego sportu
skad Ty mozesz o tym wiedziec, ze wta nie splamilo? bo co bo niespodzianki na porzadku dziennym? przestan bredzic handel byl i jest na kazdym szczeblu i nie wazne kto gra..
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Co na jutro panowie z tenisa ? Radwańska czy Coco ? Coco jest w gazie ? Isia gra letko ? Oglądał ktos obie Panie co na jutro tylko chodzi mi o jutrzejsze mecze po 17:00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom