>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
nie pamietam juz kiedy Cilic stracil tyle razy podanie w jednym meczu
Ponadto trzeba dodac, ze mial swoj udział w wojnie na balkanach, w postaci mocnych forhandowych uderzen w przeciwnika
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Cilic ma powiązania z bałkańska mafią, od dawna to wiedzą Janki z sts-ow, a wy nie wiecie...
Śmieszkuj śmieszkuj. On i Troicki mieli bana w tym samym czasie, popatrz czasami co ten pastuch z Serbii wyprawia na meczach ????
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Panowie miałem w meczu fnatic - Immortals over 26,5 rund skończyło się 16-10 a fnatic od stanu 1-7, ugrało 3 rundy farcik
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Pisalem poważnie
O jakim Banie mówisz ?
No oboje byli zawieszeni przez ATP Troicki chyba nawet na 2 lata z tego co pamiętam.Tylko nie wiem czy to było za szprycowanie się czy za ustawki, oficjalnie była wersja że to zawieszenie za szpryce ale to mogło mieć jakieś powiązania tak z tego co kojarzę na szybkości to za ustawianie ostatnio Wayne Odesnik dostał dożywotniego bana od ATP
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Cilic sie osmiesza jak taki zawodnik moze stracic 9 razy serwis z przebijakiem
On to sprzedał ! A Schwartzman też znany z fixow w który wygrywa z pozycji doga. Ostatnia seria jego fixow to ta w Kanadzie, gdzie zrobili 3-4 fixy z jego udziałem pod rząd
Mają rozmach ......

 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
No oboje byli zawieszeni przez ATP Troicki chyba nawet na 2 lata z tego co pamiętam.Tylko nie wiem czy to było za szprycowanie się czy za ustawki, oficjalnie była wersja że to zawieszenie za szpryce ale to mogło mieć jakieś powiązania tak z tego co kojarzę na szybkości to za ustawianie ostatnio Wayne Odesnik dostał dożywotniego bana od ATP
Pamiętam Wayne Odesnika. Oni Tych większych nazwisk nie zawieszają na długo i wyciszaja
Tyle że to jest oszustwo a Ban na grę to nie kara, za to powinien być kryminał minimum 20 lat !!! I przepadek całego majątku
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Pamiętam Wayne Odesnika. Oni Tych większych nazwisk nie zawieszają na długo i wyciszaja
Tyle że to jest oszustwo a Ban na grę to nie kara, za to powinien być kryminał minimum 20 lat !!! I przepadek całego majątku
To wtedy mogliby ich szantażować &quot;jeżeli nie oddacie meczu, przykładowo krecz lub złe samopoczucie to nasz ekspert wypowie się, że przykładowo kilka spotkań temu mecz był sprzedany&quot;. Każdy kij ma dwa końce.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
ATP to najgorszy burdel świata, to co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie
WTA nigdy nie splamilo tego białego sportu
skad Ty mozesz o tym wiedziec, ze wta nie splamilo? bo co bo niespodzianki na porzadku dziennym? przestan bredzic handel byl i jest na kazdym szczeblu i nie wazne kto gra..
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Co na jutro panowie z tenisa ? Radwańska czy Coco ? Coco jest w gazie ? Isia gra letko ? Oglądał ktos obie Panie co na jutro tylko chodzi mi o jutrzejsze mecze po 17:00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom